Цього дня, 30 листопада, 72 роки тому народився Назарій Яремчук — один із фундаторів української естради, голос покоління, який заспівав вічні пісні. У 2021 році йому надали звання Героя України.

Назарій Яремчук вважається першою мегазіркою України – ще з тих часів, коли саме поняття шоубізнесу ми не мали. Він першим заспівав канонічні твори Володимира Івасюка – «Червона рута», «Водограй» – і знявся у фільмі «Червона рута» 1971 року.

У 1980-х Яремчук опанував більш романтичний, поп-орієнтований напрямок — починаючи з його легендарної платівки «Незрівняний світ краси» 1980 року. «Запроси мене у свої сни», — співав Назарій, і його слова та фантастична краса хвилювали жінок різного віку.

Справді, Яремчука можна вважати секс-символом української естради 70-х – 80-х. Жінки ледь не непритомніли, коли бачили зірку по телебаченню чи на концерті. А ім’ям Назарій стало модно називати новонароджених синів.

назарий яремчук назарий яремчук назарий яремчук назарий яремчук назарий яремчук назарий яремчук назарий яремчук назарий яремчук назарий яремчук назарий яремчук назарий яремчук

Але сам Яремчук був одержимий лише музикою та тим, як її сприймає публіка. Вважається, що кожну пісню перед записом артист по 2-3 місяці шліфував на живих виступах: дивився на реакцію людей, щось змінював, поки не досягав ідеалу.

Фото: надані Secret Service

Дивіться також:

Гурт “Океан Ельзи” святкує 29-ліття: раритетні фото

Олександру Пономарьову – 50! Головні кліпи українського секс-символа 90-х

Мария Яремчук: «Тяжело будет моему мужу, если он вообще сможет прожить со мной больше десяти лет”