Молода співачка Поліна Нікітіна, яка виступає під іменем Nora Polinnia – донька продюсера Юрія Нікітіна та співачки Ольги Горбачової. Дівчина продовжує справу батьків та робить власні музичні стейтменти.

Нещодавно дівчина презентувала трек Gotham, де розповіла про жахливі російські злочини в її рідній Україні. А тепер презентує геть інший за настроєм сингл Late Love та mood-відео до нього. Поліна ділиться своєю історією про нерозділене кохання з її довоєнного життя, а також спогадами про улюблений Київ.

“Late Love — моя особиста, інтимна історія. Тут я пірнаю у спогади та звертаюся до всіх, хто пережив нерозділене кохання. А також ностальгую за Києвом, його атмосферними вуличками та відчуттями, коли слово “тиша” мало для нас виключно буквальний сенс”, — коментує артистка.

Наразі Поліна вчиться в Нью-Йорку, але думки і почуття відносять її до України. Їх Nora Polinnia відрефлексовує у творчості. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в неї з’явилося чимало музичного матеріалу, різного за сенсами, настроями та жанрами.

Тож Nora Polinnia вирішила резюмувати свою роботу і випустити відразу три мініальбоми (ЕP), розділивши їх на частини: Past Chronicles, Present Chronicles та Future Chronicles. Late Love — перший сингл із ЕР Past Chronicles. Ця трилогія — своєрідна еволюція почуттів співачки, яка сумує за минулим, страждає в сьогоденні та передчуває світле майбутнє.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Історія про надію та боротьбу: гурт The Hardkiss зняв емоційний кліп на пісню «Маяк» (ВІДЕО)

Арнольд Шварценеггер защедрував із KALUSH у кліпі “Щедрий вечір” (ВІДЕО)

Сергій Лазановський з Анастасією Марків та 7TEENS заспівали оновлену колядку «Сумний Святий Вечір» (ВІДЕО)