Сергій Лазановський з Анастасією Марків та 7TEENS заспівали оновлену колядку «Сумний Святий Вечір» (ВІДЕО)

Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський |RIDNYI, фіналісти «Співають Всі» 7TEENS, а також блогерка-мільйонниця та акторка Анастасія Марків разом переспівали а капелла відому повстанську колядку «Сумний Святий Вечір».

Вона була створена у 1940-х роках за мотивами іншої колядки – «Нова радість стала». Проте має геть інший сенс: колядка розповідає про Святвечір під радянським злочинним окупаційним режимом, який був встановлений у післявоєнній Україні. Своєю чергою, молоді виконавці частково змінили текст в контексті кривавої війни росії проти України, яка точиться просто зараз.

«Нашою метою було залишити в історії таку версію колядки, де кілька куплетів були видозмінені з огляду на сучасні події – повномасштабну війну: «Сумний святий вечір в 23 році». Ми віримо у беззаперечну перемогу України, проте щодня ми не маємо право забувати наших героїв, які більше не повернуться додому та не відзначать Різдво у колі рідних», – прокоментував Сергій Лазановський.

Зі свого боку 7TEENS зазначили: дуже сподіваються, що пісня відгукнеться у серцях мільйонів українців. Юні співаки розуміють, наскільки важливо пізнавати та не забувати своє коріння. “Ми є свідками великих історичних подій. Ми бачимо, що зараз будується держава, у якій житиме кожен з нас. І хочемо зробити і свій внесок до її становлення – музичний”.

Ця різдвяна музична колаборація склалась завдяки силі платформи ТіkTok: кожен з артистів активно просуває власну творчість у цій соцмережі, що і стало поштовхом до знайомства та створення спільної роботи. Акторка та TIkTok-блогерка Анастасія Марків, яка має понад 2 млн підписників, рада такій співпраці.Зараз ця пісня є максимально актуальною для кожного українця. І свічки у нашому відео – не просто символ Святвечора, а наразі кожного зимового вечора».

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Оксана Муха та Іван Леньо з Kozak System представили чуттєвий кліп до фільму «Щедрик» (ВІДЕО)

Переможець “Голосу країни” Сергій Лазановський та гурт “Гринджоли” переспівали пісню УПА (ВІДЕО)

«Додому на Різдво»: Сергій Лазановський зняв своїх батьків та вояків ЗСУ у кліпі на нову пісню (ВІДЕО)