Український співак Сергій Лазановський|RIDNYI презентує ліричну різдвяну композицію «Додому на Різдво». Він присвятив її усім українцям, які мріють опинитись у цей святковий вечір разом зі своїми рідними та близькими.

Пісня була написана Сергієм Лазановським разом з продюсеркою Іриною Батюк, а також фронтменом гурту GREENJOLLY та саундпродюсером Романом Калином ще у 2021 році. Проте команда вирішила залишити трек на наступне свято і цьогоріч через повномасштабне вторгнення росії на територію України ця композиція набула ще більш символічного та глибокого сенсу.

«Для мене Різдво – це виключно сімейне та родинне свято, коли їдеш додому до рідних, аби провести ці святкові дні разом з ними. Проте цього року більшість людей не зможуть бути на це свято зі своїми рідними. Ця страшна війна забрала у десятки тисяч людей їхні затишні домівки, а сотні дітей втратили батьків та більше не відчують  родинного тепла. І зараз пісня «Додому на Різдво» отримала взагалі інші сенси. Я сподіваюсь, що вона протранслює наше майбуття через декілька років, коли ми переможемо і всі знову зможуть радісно святкувати Різдво, проте кожної секунди не забуваючи про тих, завдяки кому ми його святкуємо», – мріє Лазановський.

Відеоробота на пісню «Додому на Різдво» була відзнята у Івано-Франківську та відображає сьогоднішні реалії. Історія розповідає, як співак відправляється додому, а на його шляху зустрічаються наші захисники та їхні родини, які переживають свої життєві історії.

У відео наймолодшому актору всього три місяці, наразі його батько боронить нашу країну на фронті. Окрім того, Сергій Лазановський вперше знявся у відеокліпі разом зі своїми батьками.

сергій лазановський голос країни пісня додому на різдво
Сергій Лазановський із батьками

«Це перша відеоробота, у яких я показав своїх батьків. Для мене це дуже знаково та важливо. Зйомки дались їм нелегко, оскільки вони не мали такого досвіду. Проте батьки погодились взяти участь у кліпі і мені було цікаво спостерігати за тим, як вони поводять себе на камеру. Я ще раз дякую Збройним Силам України за те, що вони боронять нашу свободу і ми мали змогу створити відеокліп «Додому на Різдво», – підкреслив співак.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Victoria Niro присвятила пісню другові, який загинув під Бахмутом (ВІДЕО)

Народний спів, слова Симоненка, кримськотатарський інструмент: Джамала випустила альбом “Поклик”

71 рік з дня народження Назарія Яремчука: рідкісні фото першого секс-символа української естради