Джамала представила особливий реліз – пронизливий, зворушливий і щемний. Мініальбом “Поклик” співачка записувала в різних країнах, вдалені від дому, куди рвався її дух.

“За цей рік багато хто з нас почув свій поклик. Боротися. Рятувати. Любити. Мініальбом записувався в різних частинах планети, та подумки я завжди була вдома. Для мене цей запис сповнений теплих почуттів до сміливих людей, які все життя невтомно борються за власну волю й величну культуру”, – говорить Джамала.

До мініальбому “Поклик” увійшли чотири треки. “У EP можна почути і кримськотатарський інструмент дойру, і народний спів, і слова Симоненка, які я, ніби мантру, повторювала останні місяці”, – інтригує Джамала.

Мова про четвертий трек “Сину“, у якому звучать знайомі українцям слова Василя Симоненка:

Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Поклик” вже доступний на головних музичних платформах. Крім того, його можна буде послухати наживо у Києві в особливому місці. “5 листопада хотіла би зіграти його для вас уперше в Музеї Ханенків, який зазнав руйнувань від обстрілу Києва. Разом проведемо камерний благодійний лайв. Лише 50 квитків, але кожен із них — 100% донат”, – анонсує Джамала.

Фото: instagram.com/jamalajaaa

Дивіться також:

Переможець “Голосу країни” Сергій Лазановський та гурт “Гринджоли” переспівали пісню УПА (ВІДЕО)

У синьо-жовтих барвах: Wellboy випустив позитивний кліп про любов у часи війни (ВІДЕО)

Символ незламності: Святослав Вакарчук заспівав на обстріляному мосту у Києві (ВІДЕО)