Співак Wellboy представив пісню під назвою «Стиль» та кліп на неї. Знімання відбувалися у Києві за пару днів до масованих обстрілів росіянами столиці. У відео можна побачити локації, що постраждали 10 жовтня: пішохідний скляний міст, парк Шевченка та головний, найстаріший червоний корпус КНУ.

“Мабуть, чи не кожен у ці дні перебуває у виснаженому емоційному стані та задається питанням: “Веселитись нема чим, суму сто причин. Як від них нам відпочить? Невідомо.” – цитує сам себе, комментуючи свою нову роботу, Wellboy. – Сьогодні головна мета кожного з нас – це вистояти як фізично, так і емоційно, задля перемоги над ворогом.

Цією роботою ми хочемо підтримати українців і нагадати, що життя триває. Але, попри щоденні новини, від яких стискається серце, такі речі, як кохання, прості побутові позитивні емоції та підтримка один одного завжди на часі. Це те, що нас врятує. Ну і, безумовно, ЗСУ, за що їм низький уклін!”

«Україна переживає зараз трагічні події. Так історично склалося, на жаль, що свобода кожному поколінню українців давалася і дається дорогою ціною, – розмірковує Антон. – Ми пам’ятаємо та шануємо всіх, хто пережив драматичні часи в історії нашої держави”.

У новій роботі Wellboy еть інший – далися взнаки зміни у команді та повномасштабна війна. Режисером кліпу виступив Ілля Міхайлусь, саундпродюсером – Сергій Ранов. Продюсер проєкту Wellboy – Євген Тріплов. Від написання перших акордів і рим до виходу релізу артист і його команда знаходяться в Києві, тому можна впевнено сказати – продукт made in Ukraine на всі 100%.

Сингл “Стиль” увійде у майбутній альбом, над яким наразі працює Антон Вельбой. Нагадаємо, у липні Wellboy, випустив пісню-маніфест “Ворогів на ножі“, присвячену незламності українського народу.

Фото: пресслужба

Дивіться також:

Антоніна Хижняк із коханим знялися у пронизливому кліпі гурту “Фіолет” про жінок на війні (ВІДЕО)

“Як відгримить війна”: Ада Роговцева і “кіборг” Євген Жуков у кліпі на емоційну пісню Kozak System (ВІДЕО)

“На червоній площі пам’ятник Бандері”: Сергій Лазановський випустив «Переможну пісню» (ВІДЕО)

Прем’єра з передової: український музикант написав зворушливу пісню на слова військової з ЗСУ (ВІДЕО)