Символ незламності: Святослав Вакарчук заспівав на обстріляному мосту у Києві (ВІДЕО)

10 жовтня 2022 року Київ зазнав масованої ракетної атаки, в результаті якої загинули люди і постраждали музеї, бібліотеки, будинки і туристична пам’ятка – пішохідно-велосипедний міст над Дніпром. Міст зі скляними вставками, збудований у 2019 році за ініціативи мера столиці Віталія Кличка, встояв і постраждав мінімально – і миттєво став іще одним символом стійкості України, як майоліковий півник з Бородянки чи “Азовсталь”.

А вже за лічені години після обстрілу, щоб утвердити і зафіксувати силу українського духу, на міст піднявся Святослав Вакарчук. “Сьогодні я на нашому Пішохідно-велосипедному мосту заспівав пісні, зокрема, “Місто Марії“, яка присвячена Маріуполю. І знаєте, чому? Кажуть, конструкція мосту зроблена саме зі сталі Азовсталі”, – розповів музикант.

святослав вакарчук міст скланий київ обстріл кличка

Та міст є символічним і для Вакарчука особисто. “Згадую, 22 лютого, за два дні до російського повномасштабного вторгнення, ми з “Океаном Ельзи” зробили імпровізований виступ на цьому ж мосту в Києві. Відчували тоді, що маємо бути всі разом, як один. Сьогодні рашистські ракети, в чергове, тероризували Україну і Київ.
Та їм ніколи не вдасться зруйнувати міст між душами і серцями українців!” – переконаний Святослав.

“Азов – сталь! Ми – переможемо! Слава Україні! Героям слава!” – підбиває він лаконічний підсумок.

З 24 лютого Святослав Вакарчук, і сам один із музичних символів української незлежності і українського року, без спочину дає концерти. У військових частинах і на передовій, в укриттях і на благодійних заходах за кордоном, збираючи кошти на армію. Заради цієї діяльності він відмовився від дознімань у проєкті “Голос країни-12“.

Фото: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Дивіться також:

“Океан Ельзи” записав нову пісню: потужний кліп із хроніками з Донбасу (ВІДЕО)

“Як відгримить війна”: Ада Роговцева і “кіборг” Євген Жуков у кліпі на емоційну пісню Kozak System (ВІДЕО)

“На червоній площі пам’ятник Бандері”: Сергій Лазановський випустив «Переможну пісню» (ВІДЕО)