“Люблю”: Маша Єфросиніна і Артем Пивоваров заспівали разом (ВІДЕО)

Артем Пивоваров та Маша Єфросиніна записали спільну роботу – пісню”Люблю” на вірші Михайля Семенка. Прем’єру музикант запланував на сьогодні – в день народження Єфросиніної.

“Артем запропонував дует майже рік тому. Я вагалася, бо дуже соромлюся, що не співаю. І ось подивіться, що зробив цей артист – він вийняв мою душу, розбудив її, змусив співати почуттями”, – ділиться емоціями Маша.

У кліпі вона с пристрастю зачитує вірша – “Сон” Михайля Семенка. Разом із іншим Семенковим віршем, «Люблю», їх поєднали в одну історію.

“Артем одразу запропонував саме цей вірш. Бо кохання сьогодні має присмак ненаситності. Бо кохана рука на плечі – це єдине, про що я мрію”, – зізнається Маша Єфросиніна, чий чоловік зараз у війську.

У відео “Люблю” розкриваються особисті історії Артема Пивоварова та Маші Єфросиніної. Головні герої поринають у спомини про дитинство, про яке нагадують старі фото та речі, подумки переносяться до рідного дому та теплих моментів життя. Наприклад, у відео є гітара як символ того, що Артем цікавився музикою з дитинства і грав навіть на гітарі без струн. Або годинник із зозулею – такий самий був у Маші вдома.

Артем Пивоваров вже не перший рік веде системну роботу з популяризації української літератури та українських авторів – у своєму проєкті ” “Твої вірші, мої ноти”. “Михайль Семенко – яскравий і неординарний, він сміливо експериментував, прагнучи змінити уявлення про поезію. Я хочу, щоб про таких видатних осіб дізнавалося якомога більше людей, тому присвятив цю роботу поезіям видатного українського футуриста. Радий, що Маша Єфросиніна підтримала мою ідею і взяла участь у проєкті “Твої вірші, мої ноти”, довірившись мені як музиканту”, – резюмує Артем Пивоваров.

“Я думала, що це якийсь жарт аж до того, як опинилася з Артемом в студії, – згадує Маша. – І там я теж не могла опанувати знервованість, бо я не співаю від слова “зовсім”. Далі тільки пам’ятаю, як ми багато говорили, стояли на цвяхах, сміялися, трохи сплакнули і… дуже легко записали композицію. Я щаслива! Мені страшенно подобається результат! А ще я тепер всім можу говорити: «В мене дует з Пивоваровим»”.