У співака Макса Барських прем’єра. Він записав пісню англійською мовою Before We Say Goodbye, яку називає ліричним саундтреком до Нового року.

«З початку війни я веду свій музичний щоденник. І до кожного етапу цього року я пишу свій саундтрек. «Буде весна» була присвячена першим дням після 24 лютого, справжній біді, якою стала для нас війна. «Чекай мене» – моє особисте звернення до кожного українця, який був змушений покинути свій дім, та військових, що боронять нашу свободу. «Україна» присвячена нашому єднанню. «Римую» – трек-посвята усім закоханим, які вже майже рік спілкуються один з одним крізь екрани телефонів”, – поділився Макс.

“З початком зими мені захотілося створити саундтрек до Нового року. Бо попри біль та тугу, що накопичилися протягом довгого часу, ми продовжуємо сміятися крізь сльози, намагатися радіти життю та дякувати новим світанкам і заходу сонця. Тому в пісні Before We Say Goodbye танцювальний біт зливається з мінорними акордами та ліричною мелодією», – коментує прем’єру Макс Барських.

Живе виконання нової пісні відбудеться 10 грудня на концерті співака в Одесі у «Філармонії».

Нагадаємо, що днями Макс Барських анонсував великий сольний виступ у Києві. Концерт запланований на 30 грудня в STEREO PLAZA, де пролунають найкращі хіти музиканта та пісні, що стали символом народного спротиву.

макс барських пісня Before We Say Goodbye

«Новий рік я зустрічаю у Києві. Зараз, як ніколи, я хочу розділити з українцями смуток, радість та надію складного року, що нарешті минає. Я вже казав, що після 24 лютого мені було складно виходити на сцену до тих пір, поки не зрозумів, що лише завдяки творчості я можу підтримувати свою країну і нашу армію. Якщо музика лікує душі на рівні енергії, то благодійність допомагає практично. Частина коштів з усіх моїх концертів завжди йде на потреби ЗСУ. І це наш спільний внесок з вами у майбутню перемогу. Том, я запрошую усіх охочих на свій передноворічний концерт! Забажаймо нашу перемогу разом!» – написав у соцмережах співак.

макс барських пісня Before We Say Goodbye

Фото: надані Secret Service, фотограф: Ярослав Бугаєв

Дивіться також:

«Додому на Різдво»: Сергій Лазановський зняв своїх батьків та вояків ЗСУ у кліпі на нову пісню (ВІДЕО)

Макс Барських пригадав дитинство у Херсоні і показав рідкісні дитячі фото