Макс Барських пригадав дитинство у Херсоні і показав рідкісні дитячі фото

Співак Макс Барських народився і виріс у Херсоні. Зараз місто перебуває у російській окупації, тож спогади про нього особливо дорогі для усіх херсонців. І Макс не став винятком.

“Відомо, що людина формується з дитинства. Моє дитинство пройшло у чудовому Херсоні. Це найзатишніше місто на землі. Принаймні, так мені здавалося в дитинстві. Мабуть, не має жодної вулиці, яку б я там не знав, – ностальгує співак. І ділиться рідкісними світлинами із особистого архіву. Таким був Миколка Бортник (ім’я артиста за паспортом) у дитинстві. Постава – вже зіркова!

Макс Барських у дитинстві
Макс Барських з братом і татом у рідному Херсоні
Макс Барських у дитинстві
Макс Барських з мамою і братом
Макс Барських у дитинстві
Макс Барських у 2022 році

“Вірю, що в лічені тижні Херсон буде деокупований, аби приїхати та обійняти усіх рідних і близьких мені людей”, – мріє артист.

“Безперечно, як і кожен українець, я з трепетом і болем у серці переживаю кадри з масових поховань в Ізюмі. Дуже переймаюся за тих людей, які зараз перебувають в окупації у моєму рідному місті. Вірю в ЗСУ і знаю, що звільнення вже близько”, – загадує Макс найзаповітніше бажання.

Раніше в інтерв’ю “Каравану історій” Макс пригадував: “Мені подобається повертатися до свого рідного міста, відвідувати батьків. Херсон не дає мені забути, хто я є і звідки походить. Люблю ходити до місць, де бував ще маленьким. Поки мені не виповнилося сім років, ми жили у приватному будинку. Під час останнього візиту я ходив до цього будинку і переживав флешбеки: ось тут лазив по деревах, а там падав і подряпав руки, купався в тій річці. Ці місця здавалися великими. Вони не змінилися – змінився я і тепер дивлюся по-іншому. Знаходячись там, ніби повертаєшся до витоків самого себе”.

Фото: instagram.com/max_barskih, PR-служба

Дивіться також:

Макс Барських записує англомовний альбом під іменем Mick Sunday – перший кліп (ВІДЕО)

Макс Барских признался, что у него год не было секса