Попри те, що 24 лютого життя кожного українця було поставлене на паузу, Макс Барських закликає прихильників будувати своє майбутнє вже сьогодні. Саме про це новий англомовний проєкт співака, заради якого він повертається до свого справжнього імені в дещо видозміненій формі – Mick Sunday.

«Ця війна принесла великі зміни в моє життя, як і кожного українця. Але водночас вона навчила цінити рідних та близьких, цінити життя і час, не відкладаючи свої мрії й бажання на завтра, – ділиться своїми роздумами Макс. – Я ухвалив рішення створювати майбутнє вже сьогодні і вести вас за собою. Туди, де можливі найсміливіші мрії», – коментує прем’єру Барських.

Mick Sunday макс барських
Макс Барських став Mick Sunday

I feel good – перший трек із майбутнього альбому, над яким співак працював з минулого року. Барських зізнається, що створення нових пісень підтримувало його в найскладніші часи й допомагало виходити з депресивного настрою. «Чим складніші думки та події, тим яскравіше і світліше народжувалась пісня. У цьому випадку музика працює як броня й проєкція бажань», – каже Макс.

Музикант впевнений, що кожна пісня з нової платівки енергетично позитивна та спроможна викликати у слухача усмішку на обличчі.

Перший сингл I Feel Good вже доступний на всіх стрімінгових платформах.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Прем’єра з передової: український музикант написав зворушливу пісню на слова військової з ЗСУ (ВІДЕО)

“Як ти там?” – Сашко Положинський та Asilia записали пронизливу пісню про кохання на війні

ROXOLANA зняла волонтерів, медиків і переселенців у кліпі на пісню Кузьми Скрябіна (ВІДЕО)