Співачка і сонграйтерка ROXOLANA переспівала знамениту пісню “Люди як кораблі”, записану Кузьмою та гуртом “Скрябін” 16 років тому. Тоді її поява стала новиною дня.

“Ця пісня – одна з моїх найулюбленіших і заспівати її було моєю давньою мрією, – зізналась співачка. – Тому я надзвичайно вдячна представникам Кузьми, які надали нам дозвіл на виконання його пісні. Ми одразу включили її у свої виступи перед військовими і побачили, наскільки по-різному вони сприймають слова Андрія Кузьменка.

Саме після цих виступів я зрозуміла, що кожна історія може бути розказана за допомогою різних фарб і відтінків і вирішила представити її у двох варіантах – новому сучасному прочитанні і більш класичному форматі, записаному під акомпанемент оркестру. Кожен слухач зможе вибрати своє звучання відповідно до свого настрою і внутрішнього стану”.

Найголовіші і найоперативніші новини України – на порталі UKR.NET

 

У відео до пісні режисер Руслан Махов зняв не професійних акторів, а волонтерів, медиків, переселенців з окупованих територій: “Знімаючи цей кліп, ми хотіли показати обличчя українців, які зараз працюють у волонтерських штабах, лікують поранених, допомагають переселенцям, які захищають, допомагають, підтримують одне одного”.

роксолана roxolana Люди як кораблі скрябін

роксолана roxolana Люди як кораблі скрябінроксолана roxolana Люди як кораблі скрябін

роксолана roxolana Люди як кораблі скрябін

“У цьому світі ми, справді, всі різні, як ті кораблі – хтось може бути маленьким човником чи великим вітрильником, катером чи лайнером, але ми всі, українці, пливемо однією течією і маємо триматись разом, щоб досягти нашого берега, де нас чекає наша спільна перемога”, – переконана ROXOLANA.

Фото: PR-служба

Дивіться також:

“Океан Ельзи” записав нову пісню: потужний кліп із хроніками з Донбасу (ВІДЕО)

“Антитіла” випустили пісню англійською: “Ми кричимо до усього людства з надією бути почутими» (ВІДЕО)

Тоня Матвієнко заспівала про кризу у стосунках у новій пісні «Жива вода» (ВІДЕО)