Kozak System зняли Героя України і роботу артилерії у кліпі про легендарну бригаду (ВІДЕО)

У темні роковини – рік повномасштабного вторгнення і 9 років від початку росією війни – гурт Kozak System випустив новий знаковий кліп. Це пісня про 59-ту окрему мотопіхотну бригаду імені Якова Гандзюка.

У кліпі знялися бійці бригади та їхній легендарний командир  – Герой України Вадим “Борсук” Сухаревський. Саме його потужне і зле гасло стало девізом бригади і назвою пісні. І саме Сухаревський та його підрозділ першими у російсько-українській війні 13 квітня 2014 року вступили в бій з бойовиками Гіркіна.

Кадровий військовий, Вадим Сухаревський має і особисті причини воювати з усією злістю та пристрастю. Останні роки він служив у Маріуполі. Тепер житло його родини і речі знищені. А хрещена його дітей загинула від обстрілу в Чернігові. Тож гасло “Бачиш – їб@ш” виправдане в кожному звуку.

kozak sysem бачиш їбаш бригада якова гандзюка
Вадим Сухаревський

“Це гасло бригади, воно точне і влучне, як постріл гаубиці. Власне, це і є сконцентрована в двох словах формула нашої поведінки з ворогом, як підсумок на роковин війни, так і на майбутнє. Навалюємо далі. Слава ЗСУ!” – коротко пише фронтмен гурту Іван Леньо.

Нагадаємо, саме Kozak System заспівали гімн іще однієї легендарної бригади – 10-ї окремої гірсько-штурмової, або “Едельвейсів”. Автором слів до пісні “Подай зброю” став воїн цієї бригади, поет Гліб Бабіч, який загинув на війні влітку 2022 року.

Фото: кадри з кліпу

Дивіться також:

“Як відгримить війна”: Ада Роговцева і “кіборг” Євген Жуков у кліпі на емоційну пісню Kozak System (ВІДЕО)

5 потужних пісень гурту KOZAK SYSTEM, які надихають боротися і перемагати

Оксана Муха та Іван Леньо з Kozak System представили чуттєвий кліп до фільму «Щедрик» (ВІДЕО)