11 серпня день народження святкує музикант Іван Леньо, фронтмен гурту KOZAK SYSTEM, а від початку повномасштабної війни – рядовий ТрО у добровольчому батальйоні при патрульній поліції.

Захопливий сплав рок-музики та народних мотивів, потужні слова і активна громадянська позиція – все це робить пісні KOZAK SYSTEM такими чесними, щирими, справжніми – що надихають боротися і перемагати. Такими є і власні переконання Івана Леньо.

“Після п’ятидесяти рахувати роки нема сенсу, менше їх не стає. Головна цінність в житті – люди. Герої вмирають. Дякую долі, що випала честь жити в унікальний момент історії і стати разом зі своїм народом переможцем над московською імперією.

ЗСУ, ССО, Національна гвардія, бойові спецпідрозділи, добровольчі батальйони, ТрО, ГУР, СБУ, патрульна поліція, госпітальєри, волонтерські організації, інформаційний фронт, культурний фронт, гуманітарний фронт, політичний фронт, економічний фронт – вибирай собі місце і будь ефективним в Руху Спротиву. Досі не знайшов – не називай себе українцем, часу було предостатньо.

Не молись, не бідкайся, не нарікай, не проси – @баш! Не можеш – @баш через не можу! Мені ніколи не подобалось – «Вірю в ЗСУ», в цьому є щось інфантильне. Мені більше подобається – «Вірю в Перемогу, ЗСУ, і свої сили», – з таким кредо зустрічає Іван Леньо своє 52-ліття.

іван леньо козак систем kozak systemіван леньо козак систем kozak system

На честь дня народження фронтмена KOZAK SYSTEM пригадаємо п’ять пісень гурту, які налаштують працювати і перемагати.

“Досить сумних пісень”

Слова: Гліб Бабіч

“Мій друг”

Слова: Сашко Положинський, YARMAK, Сергій Соловій

“Брат за брата”

Слова: Олександр Положинський, Enej та Maleo Reggae Rockers

“Подай зброю”

Слова: Гліб Бабіч

“Живи і люби”

Слова: Юрко Іздрик

Фото: instagram.com/kozak_system, instagram.com/ivan.lenyo

Дивіться також:

Реквієм за загиблими воїнами: гурт KOZAK SYSTEM представив пронизливу пісню “Мольфар” (ВІДЕО)

Кадри війни і обіцянка помсти: Skofka випустив пісню, присвячену загиблому другові

“Антитіла” випустили пісню англійською: “Ми кричимо до усього людства з надією бути почутими» (ВІДЕО)