Тіна Кароль представила документальний мініфільм One Nation Under Love –  про закулісся концертів воєнного часу.У фільмі йдеться про те, як музика здатна об’єднувати людей у важкі часи і бути опорою.  

Фільм звертається до зарубіжного глядача, щоб привернути його увагу до українських реалій та культури в Україні, та як війна глобально впливає на сенси та цінності.

“Цей концерт не про сльози та відчай. Цей концерт про життя і повагу, про віру, силу духу, і характер. Цей концерт, звичайно, відбувається у воєнний час. Складно тому, що ти не спиш ночами, сирени, тривоги. Усі на нервах, боїмося, що робити, коли є загроза атаки. Водночас ти бачиш, як життя продовжується й люди відважно тримаються міцно”, – каже Тіна Кароль.

тіна карольтіна кароль

До документального фільму увійшли кадри з концертного залу Чернігова, який був зруйнований через два дні після концерту під час ракетного удару ворожої росії.  

“Була дуже складна ніч із сиренами… Відкрили стрічку новин, побачили ракетний удар по Чернігову… Центр міста, де ми щойно були. І я йшла в театр пішки, тому що я люблю перед виступом прогулюватися до майданчиків пішки, люблю дивитися на місто, надихатися.… Ще позавчора я роздивлялася, як люди фотографуються в парку, і саме в цей парк прилетіла ракета”, – розповідає Тіна.

тіна кароль

Аншлаги змінюються моторошними кадрами з бомбосховищ, за лаштунками особливо помітно, як нерви натягнуті до межі. 

“Сьогодні 16 бортів злітає. Ці… Ні, вони не виродки, це країна 404. Я скажу одне: нехай ненависть нас об’єднує, і це нормально! Слава Україні! Слава героям!”, – каже Тіна зі сцени у фільмі.

тіна карольтіна кароль 

У мережі позитивно сприйняли фільм, користувачі пишуть про його соціальний підтекст: «Вчить бути разом не зважаючи ні на що», «Символ незламності”, “Зворушливе, гостре, вкрай правдиве кіно про силу духу і характер незламного народу».

Зазначимо, що композиторка Дайан Уоррен подала пісню One Nation Under Love на номінацію Social Changes премії Grammy.

«Дуже складний час, тримаємось один за одного та за кожну світлу емоцію, як за соломинку. Хочу показати нас такими, як є – мужніми, сильними, дружніми і що потребуємо підтримки та захисту. Сильно вірю в кожного з нас. І мрію написати в щоденнику про сльози щастя від нашої Перемоги», – каже Тіна. 

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

“Він дуже схожий на тебе”: Тіна Кароль показала фото красеня-сина в день народження чоловіка

18 років тому, вперше на великій сцені: Тіна Кароль показала раритетне відео свого виступу