24 серпня, у День Незалежності України, українська співачка Тіна Кароль та прославлена американська композиторка Даян Воррен презентували спільну пісню під назвою One nation under love.

Нею легендарна Даян, володарка премій “Оскар”, “Золотий глобус”, “Греммі” та “Еммі”, авторка гітів Вітні Г’юстон, Тіни Тернер, Шер, Селін Діон, Леді Ґаґи та гурту Aerosmith, висловила свою підтримку українському народу.

“Я написала пісню про країну, якій симпатизую, якою захоплююся, яка вимушено бореться за свою свободу. Про країну, яка не є ворогом, а є розумною, ціннісно-орієнтованою, здатною об’єднувати нації, доводячи, що вона є країною-лідером, – каже Даян Воррен. – Я щиро вірю в перемогу України. Я шукала голос, який може переконливо виконати соціальну пісню на весь світ, і побачила цей масштаб голосу в Тіні Кароль. Слава Україні! Перемоги та стійкості!».

До синглу One Nation Under Love увійшли дві версії пісні – англійською та українською мовами. Тіна Кароль виконувала свою частину біля монументу «Україна-Мати» у Києві, а Даян Воррен акомпанувала співачці на тлі Статуї Свободи в Америці. Виступ артисток знімала українська компанія WePlay Studios одночасно у двох країнах, Україні та Сполучених Штатах Америки.

тіна кароль день незалежності даян воррен One nation under love
Тіна Кароль записує пісню One nation under love

“Створювати соціальну пісню як опору та як щит – моє сердечне покликання.  Це більше ніж трек – це місія. Вдячна долі, що ми зустрілись з Даян”, – тішиться Тіна Кароль.

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

Народжені вільними: Злата Огнєвіч і гурт “Без Обмежень” записали пісню-маніфест сильних українців (ВІДЕО)

Оля Полякова зняла захисників, лікарів і волонтерів у кліпі “Дякую” (ВІДЕО)

“Він дуже схожий на тебе”: Тіна Кароль показала фото красеня-сина в день народження чоловіка