В мережі з’явився перший офіційний трейлер українського фільму «Клондайк». Картина стала призеркою престижних кінофестивалів “Санденс” і “Берлінале” і вийде на екрани українських кінотеатрів цієї осені.

Події фільму розгортаються у липні 2014 року на Донбасі. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак рейсу MH17.

Клондайк” –  четверта повнометражна робота режисерки Марини Ер ГорбачОмар і ми», «Люби мене», «Гарчання чорних псів»), яка також є авторкою сценарію.

Головну роль виконала Оксана ЧеркашинаПогані дороги»), акторка театру і кіно, володарка Премії кінокритиків «Кіноколо». Доповнили каст Сергій Шадрін Чорний ворон») і Олег ЩербинаЧеркаси», «І будуть люди»).

українське кіно про війну клондайкукраїнське кіно про війну клондайкукраїнське кіно про війну клондайкукраїнське кіно про війну клондайк

Світова прем’єра стрічки відбулася на “Санденсі” — найбільшому фестивалі незалежного кіно в США, де здобула Приз за Найкращу режисуру. Відзнака й участь стали для України історичними: «Клондайк» — це перша українська ігрова картина в програмі міжнародного конкурсу фестивалю.

українське кіно про війну клондайк

Фото: надані Артхаус Трафік

Дивіться також:

6 українських фільмів, знятих з голлівудським розмахом

«Область Героїв»: на Київщині почалися зйомки кінореконструкції про звитяжних українців

“Довга доба”: Алан Бадоєв показав перші кадри документального фільму про війну (ВІДЕО)