Спішити жити: ROXOLANA представила життєствердний мініальбом

roxolana роксолана альбом настрій спішити жити

Співачка та авторка пісень ROXOLANA випустила свій другий міні-альбом із життєствердною назвою «настрій: спішити жити». До EP увійшли три композиції: «радісні очі», «сумую циклічно» і «три хвилини». На останню з цих пісень ROXOLANA представила лірик-відео.

«Протягом останнього року я багато виступаю у різних містах – буваю як у прифронтових районах, так і на заході України. І скрізь спілкуючись із людьми, бачу, що українці зараз перебувають в емоційних гойдалках. Так само, як і я, мої друзі та рідні, – зізнається ROXOLANA. – Під час війни наш настрій змінюється надзвичайно швидко, від тотальної зневіри до неймовірного оптимізму. У новій мінізбірці я хотіла зафіксувати це відчуття, адже усі три пісні я писала у дуже різних емоційних станах».

roxolana роксолана альбом настрій спішити жити
Обкладинка мініальбому ROXOLANA «настрій: спішити жити»

В день релізу EP артистка також випустила атмосферне лірик-відео на пісню «три хвилини». Композицію ROXOLANA написала як відповідь на постійні роздуми про те, що зараз на часі, а що ні: «Я бачу, що люди часто сперечаються про те, що можна дозволяти собі зараз, а що ні, починаючи від того, чи можна ходити в кав’ярні, закінчуючи тим, чи потрібно влаштовувати свята, одружуватись і народжувати дітей. За цей рік я зрозуміла, що варто вчитись жити просто зараз, не відкладати важливе на потім, адже «потрібний момент» може ніколи не наступити. Тому я думаю, тут кожен має приймати власне рішення і не засуджувати інших. Головне, відчувати вдячність за кожен прожитий день на рідній землі, допомагати нашим ЗСУ, як тільки ми можемо, і триматися одне одного».

Пісня «радісні очі» увійшла до збірки завдяки слухачам співачки. ROXOLANA написала її влітку і виклала її та ще кілька фрагментів інших композицій у соцмережах з пропозицією вибрати найкращу. Більшість голосів фани віддали саме композиції «Радісні очі».

Пісню «сумую циклічно» ROXOLANA створила за мотивами відомої поезії Cycles Юрія Іздрика: «Це вже друга пісня, яку я пишу, надихаючись віршами цього крутого поета! Пісня «Говори» на його слова увійшла до мого першого альбому Ukraine Is. «Цикли» зачепили мене, адже так добре передають той самий стан емоційних гойдалок, але вже в особистих стосунках, коли ми закохуємось і переживаємо справжній ураган емоцій», – розповіла артистка.

Фото: PR-служба

Дивіться також:

Чуттєва лавсторі: KAZKA записали пісню “Без кохання” про роман Саші Заріцької (ВІДЕО)

Любов врятує від зла: Христина Соловій представила казковий кліп на саундтрек до “Мавка. Лісова пісня”

Переможниця «Голосу країни» Марія Квітка записала пісню на слова Шевченка