Стіни горять в бою: “Антитіла” показали зруйноване місто у лірик-відео на пісню “Фортеця Бахмут”

Вперше від початку повномасштабного вторгнення гурт “Антитіла” представив повноцінну музичну прем’єру. Пісня правдиво передає емоції та враження, пережиті гуртом за цей рік. «Фортеця Бахмут» – це присвята стійкості і подвигу українського народу, українських військових, які борються проти невиправданої несправедливої агресії росії.

«Ми, як музиканти, розуміли, що нам потрібно зробити щось надихаюче, з чим хотілося б рвати землю, йти в бій, стояти і не відступати. Але як громадяни, які мають бойовий досвід, розуміємо, що свою справу потрібно робити спокійно, як того вчили нас. І що за нашими спинами, за спинами тих, хто конкретно зараз зі зброєю чинить супротив окупантам – майбутнє України. І що б не відбувалося навколо, ти маєш взяти себе в руки і робити все, що від тебе залежить у найліпшому вигляді. Так сталося, що таких ситуацій і ми пережили достатньо, тому як ніхто розуміємо, про що співаємо і за що стоять наші побратими в найпекельнішій точці світу сьогодні», – розповідає лідер гурту “Антитіла” Тарас Тополя.

«Стіни горять в бою, мамо, а я стою!». На Ютуб-каналі музикантів опубліковано лірик-відео до пісні з кадрами зруйнованого міста Бахмут, зняті музикантами гурту і їхніми друзями кілька днів тому.

«Перед офіційним релізом ми показували пісню нашим друзям-військовим, та отримували у відповідь лише одне: скоріше випускайте цю пісню, вона потрібна саме зараз», – ділиться Тарас Тополя.

Прем’єра кліпу на пісню «Фортеця Бахмут» запланована на 10 лютого. Зйомки, в тому числі, відбувалися на передовій.

антитіла тарас тополя фортеця бахмут
Гурт “Антитіла”

Нагадаємо, музиканти гурту “Антитіла” у серпні 2022 року, після виходу батальйону з позицій на передовій, були відкомандировані з Харківщини до Києва, де музиканти почали також здійснювати активну культурно-інформаційну діяльність. Зокрема посилили діяльність благодійного фонду «Антитіла», який опікується дітьми загиблих побратимів зі 130 батальйону, забезпеченням ЗСУ та, віднедавна, ремонтом трофейної техніки.

Нещодавно фондом гурту “Антитіла” було закуплено та передано на передову 5 потужних антидронових комплексів на суму 6 000 000 гривень, які вже успішно працюють на позиціях та допомагають знищувати ворога. Також, музикантам були вручені нагороди за оборону Київщини та військову доблесть. Охочі можуть підтримати ЗСУ і діяльність благодійного фонду “Антитіла“.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Історія про надію та боротьбу: гурт The Hardkiss зняв емоційний кліп на пісню «Маяк» (ВІДЕО)

Рок-гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ присвятив нову пісню «Повернись живим» українським воїнам (ВІДЕО)

Арнольд Шварценеггер защедрував із KALUSH у кліпі “Щедрий вечір” (ВІДЕО)