Гурт “Фіолет” записав нову пронизливу роботу – про щемкі почуття українців у реаліях великої війни – “Поживемо-побачимо”. В кліпі на пісню ліричних героїв зіграли герої справжні, бойовий медик Олексій Кушнєр та його дружина — керівниця волонтерського штабу “Ангар» Ольга Валянік.

“У нашому відео вони грають самі себе — пару, яку розлучила війна. До речі, їх вона розлучила вже вдруге: спочатку в 2014-му, а потім — 24 лютого, коли Олексій пішов у військкомат, а Оля – до Волонтерського штабу Ангар, збирати допомогу на фронт. У цій новій реальності вони, як і сотні інших закоханих, живуть до сьогодні. Рахуючи дні до наступної зустрічі, такої ж, як у нашому новому кліпі”, – кажуть у гурті.

“Мабуть, найважче, зіграти самих себе. Ми спробували. Просто наша маленька історія, така, як і у тисяч інших сімей, які чекають, борються і живуть… Живуть і вірять, що знову побачать, обнімуть одне одного, – говорить про досвід знімань у кліпі Олексій Кушнєр. Він, до речі, популярний автор в українському твітері – пише під псевдонімом Палю і запалюю і щоранку постить світлини фронтової кави зі словами: “Ми ще на один день стали ближчими до перемоги”.

“Наша нова пісня – про шлях з помилок і важких досвідів, за яким – усвідомлення власної унікальності і маленького щастя мати задля кого рухатися в завтра”, – резюмує “Фіолет”.

Фото: instagram.com/neprogory, фотографка Варвара Шевчук

Дивіться також:

Антоніна Хижняк із коханим знялися у пронизливому кліпі гурту “Фіолет” про жінок на війні (ВІДЕО)

Дай серцю волю: Марія Квітка випустила особливий альбом зі старовинними піснями

Святославу Вакарчуку 58 років: найкращі гіти, які змінили його життя