Її могли назвати Коко, але врешті зупинилися на прізвиську Беррі. На перший погляд, звичайна собака. Привітна, грайлива, харизматична і напрочуд кмітлива. Типові риси для бігля — давньої породи британського походження.

По буднях Беррі можна частенько зустріти у Львові у Стрийському парку. Тут вона полюбляє проводити обідні перерви.

Беррі — офісна працівниця з майже чотирирічним досвідом. Щодня вона ходить на роботу разом зі своїми господарями Юрком і Катею. Хоча в офісі собака поводиться настільки органічно, що це радше вона бере їх з собою, а не навпаки.

Якби Беррі взяли в штат, то точно на посаду Chief Happiness Officer. Співробітники підтвердять: ця собака не лише відповідає за щастя на роботі. Вона його створює.

Над атмосферою щастя Беррі працює разом зі своїми чотирилапими колегами: вест-хай-ленд-вайт-тер’єрами Бананою і Лакі та біглем Беллою. Час від часу до них приєднуються мопс, пекінес, китайська хохлата-пуховик та інші. Це відбувається у компанії «Кормотех» — можливо, першому в Україні офісі, де політика
«Собака на роботі» успішно діє на постійній основі.

Усе завдяки щорічній всеукраїнській акції «Візьми собаку на роботу» за підтримки
бренду преміум-харчування КЛУБ 4 ЛАПИ. У 2013-му «Кормотех» з ініціативи власниці Беррі, львів’янки Катерини Ковалюк запровадив особливу традицію — раз на рік провести один робочий день у товаристві свого улюбленця.

Спершу долучалися місцеві компанії Львова. З кожним роком інтерес і господарів тварин, і роботодавців в інших містах зростав. Акція сягнула масштабів країни.

А з появою Беррі в офісі «Кормотеху» вирішили практикувати це щодня. Керівник компанії охоче погодився і теж почав приходити зі своїм собакою.

З кожним роком до акції «Візьми собаку на роботу» приєднуються все більше
компаній у Канаді, США, Великій Британії, Австралії, Новій Зеландії, Ізраїлі, а тепер і в Україні. У Сполучених Штатах, де традиція зародилася ще у 1999 році, це стало національним святом.

Чотирилапі мають доступ до усіх кабінетів, лежать на диванах і навіть беруть участь в нарадах, спокійно займаючи своє місце у кріслі в конференц-залі.

Акція «Візьми собаку на роботу» допомогла переконатися: від присутності тварин в офісі виграють усі: їхні власники, колеги по роботі та й самі улюбленці. Кожен, хто працює в офісі, куди приходить собака, переконується, що це створює особливу дружню атмосферу у колективі. А люди, які одного разу спробували прийти на роботу з чотирилапим, обов’язково беруть участь наступного року.

Цьогоріч акція «Візьми собаку на роботу» відбулась у п’ятницю 21 червня по всій Україні – долучилися 550 компаній у 90 містах

Щороку до «Візьми собаку на роботу» приєднується все більше компаній. Це робить вітчизняних роботодавців прогресивнішими, допомагає розвивати дружню до тварин інфраструктуру в українських містах, пропагує забезпечення комфортних умов перебування для улюбленців в офісах і найголовніше — поступово змінює статус чотирилапих на компаньйонів, які завжди поряд.

За хештегом #мійсобаканароботі у фейсбуці та інстаграмі можна знайти безліч фото, що заслуговують на лайк 🙂

Смотрите также:

Дамы с собачками. Популярные породы собак среди известных модниц

Самые популярные домашние животные в Instagram

День кошек: забавные питомцы звездных кошатников