“12 років, як Він пішов”: Олена Мозгова згадує батька Миколу Мозгового на рідкісних архівних фото

12 років тому, 30 липня 2010-го, пішов у засвіти легендарний український співак, композитор-пісняр Микола Петрович Мозговий. “Зачаруй нас, любов“, “Минає день, минає ніч“, “Край, мій рідний край” – ці та інші його пісні стали гаряче улюбеними і по-справжньому народними.

У день смерті Миколи Мозгового його згадує зі світлим сумом багато людей. І найтепліше – єдина донька артиста, продюсерка Олена Мозгова. Щороку вона влаштовувала вечори пам’яті батька, та цьогоріч на заваді стала війна.

“12 років, як Він пішов. Я пам‘ятаю той страшний ранок в подробицях. До певного моменту памятаю, потім мене ніби просто виключило, і далі пам‘ять зберігала нечіткі картинки самого похорону, і то фрагментами. Найстрашніший день мого життя – 30 липня 2010 року”, – ділиться Олена у “Фейсбуці”.

микола мозговий у молодості архівні фото олена мозгова
Маленька Олена Мозгова із татом, народним артистом Миколою Мозговим

Час не тамує біль. “Я навчилась жити без Нього. І навіть ніби прийняла сам факт Його фізичної відсутності. І біль ніби вже не такий гострий і розриваючий на шматки. Але… Але все одно ниє десь там всередині… І досі не можу дивитись Його відео… І ще – так хочеться на коліна і обійняти, як у дитинстві. І поговорити, як дорослі. І сказати: “Тато, як же я скучила! Дуже Тебе люблю”.

У день втрати батька Олена показала його рідкісні архівні фото – дитячі і юнацькі, ще до всеукраїнської слави і обожнювання.

микола мозговий у молодості архівні фото олена мозговамикола мозговий у молодості архівні фото олена мозговамикола мозговий у молодості архівні фото олена мозговамикола мозговий у молодості архівні фото олена мозговамикола мозговий у молодості архівні фото олена мозгова

Фото: facebook.com/olenamozgova1

Дивіться також:

Українські зірки згадують Руслану Писанку – архівні фото і зворушливі історії

Украинские звезды вспоминают Григория Чапкиса: трогательные фото и истории в годовщину смерти