Cпівачка і волонтерка Брія Блессінг відвезла коханого на фронт, аби перевірити почуття

Співачка Брія Блессінг народилася в США, але вважає себе й українкою. Вона прожила в Україні понад 20 років і саме тут відкрила музичний талант та стала учасницею 4 сезону “Голосу країни”.

З 2014 року Брія підтримує українських військових на передовій. І зізнається, що зблизитись з її вже чоловіком-американцем допомогла спільна поїздка на фронт. Про це вона розповіла на ютюб-каналі “ДеЯк”.

“Це моє життя. Ти їдеш зі мною […] Якщо ти хочеш зі мною одружитися, ти маєш знати, чим я живу, що я роблю”,саме так Брія на початку стосунків у 2019-му сказала американцеві Джессі. На той час вна вже понад двадцять років жила в Україні й не бачила свого життя без волонтерства та поїздок на передову. А Джессі не тільки сильно кохав Брію, а ще й був сміливцем, тому погодився. І йому неабияк сподобалось спілкування з військовими!

брія блессінг співачка волонтерка війна 2022 голос країни
Брія і Джессі на Сході України, 2021 р.

“Вони його зірки. […] Я думаю, що він поїхав би й без мене. Ми навіть ще не повернулися додому, і він каже: “Бріє, подивімося в календар, коли ми можемо наступного разу приїхати”, – ділиться Брія.

Відтоді спільні поїздки на фронт стали їхньою традицією. Цьогоріч улітку вони вже встигли побувати і в гарячих точках: приїжджали з гуманітарною допомогою в Миколаїв і Запоріжжя. Щобільше, Джессі з Брією настільки віддано спрямували зусилля на допомогу Україні завдяки благодійним виступам, продажу одягу з національними мотивами, що назбирали разом вже понад 100 тисяч доларів. І вони не зупиняться, поки Україна не переможе.

брія блессінг співачка волонтерка війна 2022 голос країни
Брія Блессінг із чоловіком Джессі
брія блессінг співачка волонтерка війна 2022 голос країни
Брія і Джессі вирушають в Україну, 2022 р.
брія блессінг співачка волонтерка війна 2022 голос країни
Брія і Джессі у Львові, 2022 р.

“Ви дуже сильний народ. І ви маєте свої цінності й ви будете боротися до кінця за родину, навіть за сусідів. Українці дуже сильні й зараз вони покажуть усьому світу, хто вони такі”,резюмувала співачка.

Фото: facebook.com/briablessing

Дивіться також:

Кіра Найтлі записала аудіокнигу «Ви не знаєте, що таке війна» 12-річної біженки з Харкова

“Пробач, що не встигли поділитися прізвищем”: Пташка з Азовсталі розповіла про загиблого нареченого (ВІДЕО)

Тіна Кароль провідала поранену рятувальницю у берлінській лікарні (ФОТО)

Акторка Альона Алимова розповіла про брата в російському полоні (ФОТО)