Девід і Вікторія Бекхеми привітали сина Брукліна з днем народження архівними фото і відео

Сьогодні, 4 березня, день народження святкує первісток Девіда і Вікторії Бекхемів, Бруклін Пельтц-Бекхем. Хлопцеві, який після одруження разом із дружиною Ніколою взяв спільне подвійне прізвище, виповнилося 24 роки.

Для родини Бекхемів вітати одне одного з днями народження за допомогою архівних відео та світлин стало доброю традицією. Тож сьогодні і мама, і тато показали багато симпатичних і кумедних кадрів із первістком, якого називають домашнім прізвиськом Баст (Bust).

“З днем народження, мій великий хлопчику. Сподіваюсь, у тебе буде неймовірний день, тому що ти цього заслуговуєш. Ти найбільш дивовижна людина, добрий, турботливий, з величезним серцем. Ми любимо тебе, Басте”, – написав Девід. У фото- і відеоколажі батьки розкрили характер і уподобання свого первістка: фотографувати, готувати і пригощати, ганяти на автівці.

девід вікторія бекхем діти син бруклін
Девід Бекхем із сином Брукліном, 5 травня 2001 р.

девід вікторія бекхем діти син бруклін

Девід і Вікторія Бекхеми назвали старшого сина Бруклін, бо про те, що Вікторія вагітна, дізналися, коли перебували в цьому районі Нью-Йорка. Хрещений батько Брукліна – Елтон Джон, і юнак є одним із спадкоємців його багатомільйонного статку. А ще Бруклін – майстер спорту з потрапляння у кумедні ситуації.

Втім, останній рік ім’я Брукліна найчастіше звучало на публіці у прив’язці до буцімто натягнутих стосунків між Вікторією та її невісткою Ніколою. Втім, вчора на показі Вікторії Бекхем у Парижі всі були в зборі і щасливі разом.

Фото: instagram.com/davidbeckham, Getty Images

Дивіться також:

26 років разом: Вікторія і Девід Бекхеми вітають одне одного з Днем Валентина архівними фото

Найгарніші на схилі: Девід і Вікторія Бекхеми з сином і донькою відпочивають у Альпах (ФОТО)

“Моя муза номер один”: Вікторія Бекхем показала сукню, яку пошила доньці (ФОТО)