Два роки на військових рейках: Дмитро Дікусар поділився рідкісним фото

Танцівник і хореограф Дмитро Дікусар відзначив важливу річницю: два роки тому він став на захист батьківщини. Відтоді він дуже рідкісний гість соцмереж.

З нагоди дворіччя на службі артист вирішив поділитись думками і свіжою світлиною, яка наочно демонструє зміни в його характері. “Це був мій перший цивільний захід за два роки”, – каже Дікусар.

“Сьогодні два роки як я повністю перейшов на «військові рейки». Чи думав я тоді, що війна так затягнеться? Ні! Чи жалкую я про свій вибір? Теж, ні! – безапеляційно заявляє Дмитро. – Безперечно, накопичилась втома, іноді здають трохи нерви, але спогади про загиблих товаришів і віра в перемогу добра над злом, дає поштовх рухатись і не зупинятись”.

дмитро дікусар на війні воює нові фото
Вперше за два роки на війні Дмитро Дикусар відвідав цивільний захід (відносно) – прес-конференцію (Української ліги ветеранів

Два роки – так мало в історичному зрізі – і так багато для окремої людини, яка боронить країну у війні. “Війна дуже змінилась, ми теж не залишаємось колишніми. «Постійні зміни – тактика, яку не перемогти», десь почув я нещодавно. Тому, рухаємось далі, любі українці і не ведемося на «дешеві» маніпуляції, що мають намір нас роз‘єднати і ослабити! – напучує прихильників Дмитро. – Краще помолимось за полонених, поранених і вшануємо полеглих героїв! І продовжуємо працювати!!
Як завжди, обійняв!”

Для багатьох прихильників і зірок чин Дмитра – стати до війська – був неочікуваним, але незмінно викликає повагу і захоплення. Та чи не сумує він за цивільним життям? “Останнім часом не вистачає улюбленої справи, але, в певні моменти, командир каже мені: «танцуй, танцор!» і я “танцюю”!, – трохи сумно жартує Дікусар.

Фото: instagram.com/dikusar_dmitriy

Дивіться також:

На фронті загинув зірка “Кріпосної” і “Виклику” Олексій Хільський

Вперше за рік обійняв рідних: Дмитро Дікусар побував у відпустці з фронту

Андрій Федінчик повернувся до Наталки Денисенко і сина з фронту: емоційні фото