Джада Пінкетт Сміт і Вілл Сміт таємно розлучились

Голлівудська пара, актори Джада Пінкетт Сміт і Вілл Сміт більше не разом – і, як з’ясувалося, вже давно. Вони таємно розлучилися в 2016 році. І тим не менш продовжували виходити разом на червоні доріжки і всіляко демонструвати теплі почуття. Ба більше, Вілл в бійці захищав дружину на “Оскарі”: коли ведучий, комік Кріс Рок пожартував про облисіння Джади, Сміт дав йому добрячого ляща.

Про розлучення 52-річна Джада, зірка “Супер Майка XXL” і “Матриці: Воскресіння” розповіла у відвертому інтерв’ю шоу Today, в переддень виходу власних мемуарів “Гідна”. “Ми просто втомилися від спроб”, – коротко пояснила вона ситуацію.

вілл сміт джада пінкетт сміт розлучення
Джада Пінкетт Сміт і Вілл Сміт на прем’єрі “Аладдіна”, де чоловік зіграв одну з провідних ролей, 2019 рік. Вони вже були розлучені і жили окремо 3 роки

“Я думаю, що ми обидва застрягли в наших фантазіях про те, яким має бути інший партнер”, – додала вона.

Виникає резонне запитання – чому ж вони досі нічого не говорили про розлучення. На це Джада відповіла, що вони “ще не готові”, бо досі “намагаються з’ясувати між собою, як бути партнерстві”.

вілл сміт джада пінкетт сміт розлучення
Вілл Сміт і Джада Пінкетт Сміт на прем’єрі фільма Вілла “Звільнення”, 30 листопада 2022 року
вілл сміт джада пінкетт сміт розлучення
Трей Сміт, Віллоу Сміт, Джейден Сміт, Вілл Сміт та Джада Пінкетт Сміт, 30 листопада 2022 року

Джада і Вілл побралися в новорічну ніч 1997 року. У них двоє спільних дітей: 25-річний син Джейден і 22-річна дочка Віллоу. У Сміта також є 30-річний син Трей з колишньою дружиною Шері Зампіно.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Г’ю Джекман розлучається з дружиною після 27 років шлюбу

Взаємні звинувачення, суд і боротьба за дітей: розлучення Софі Тернер і Джо Джонаса стає скандальним

Фронтмен “Без Обмежень” Сергій Танчинець розлучається із дружиною після 14 років шлюбу