Джамала продає своє фортепіано, щоб допомогти морській авіації (ФОТО)

Співачка Джамала знову розлучається із цінною річчю заради української армії. Влітку вона виставила на акціон раритетну сукню-вишиванку, в якій виступала на Євробаченні в Києві. А зараз передала на торги музичний інструмент.

Артистка доєдналася до великого благодійного збору Фонду компетентної допомоги армії “Повернись живим” та видання “Українська правда”. Про це Джамала повідомила у соцмережах. “Віддаю своє фортепіано, аби допомогти нашим бійцям. Роблю це для того, щоб допомогти закрити потребу 10-ї морської авіаційної бригади ім. Ігоря Бедзая у спеціалізованому транспорті, штатних засобах зв‘язку, дронах, Starlink і комплектах авіаційної гарнітури та перехідників до них”.

джамала благодійність фортепіано піаніно передала на аукціон
Джамала поруч із фортепіано, яке віддає на благодійний аукціон заради української армії

Фортепіано Джамали – річ з історією. “На ньому були написані всі альбоми. Без перебільшення, моя найрідніша річ та найрідніші спогади. Це піаніно проїздило по всіх орендованих квартирах. Пережило пандемію. Залишилось цілим, коли біля будинку були вибухи. Словом, час передати його в надійні руки”.

джамала благодійність фортепіано піаніно передала на аукціонджамала благодійність фортепіано піаніно передала на аукціон

Стати власником Джамалиного фортепіано можна до 00:00 19 січня. Стартова ціна лоту 400 000 гривень.

Фото: instagram.com/jamalajaaa

Дивіться також:

Джамала поговорила про Україну із Джулією Робертс і подружжям Клуні: “Вони пишаються нашою боротьбою” (ФОТО)

Народний спів, слова Симоненка, кримськотатарський інструмент: Джамала випустила альбом “Поклик”