Джамала поговорила про Україну із Джулією Робертс і подружжям Клуні: “Вони пишаються нашою боротьбою” (ФОТО)

Співачка Джамала відвідала церемонію нагородження видатних музикантів та акторів 45th Annual Kennedy Center Honors у США. Про це вона розповіла на своїй сторінці в “Інстаграмі“.

“Для мене ця подія стала ще одним заходом, на якому я можу говорити про Україну, – поділилася Джамала. – Відчувала підтримку у кожній з розмов! Не можу розповісти всього, але це були дуже важливі для мене діалоги. Про Україну, про допомогу та реалії війни”.

І діалоги Джамала вела з першими людьми США і всесвітньо відомими зірками. “Кожен та кожна пишаються нашою боротьбою. Одні з найвпливовіших людей Америки висловлювали свої слова підтримки для України. Від Джулії Робертс, якою я захоплююсь, і до третьої людини в Штатах, спікерки Палати представників США Ненсі Пелосі, держсекретаря Ентоні Блінкена та багатьох інших надзвичайних людей”.

Джамала Джулія Робертс 45th Annual Kennedy Center Honors
Джамала і Джулія Робертс
Джамала Ненсі Пелосі 45th Annual Kennedy Center Honors
Джамала і спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі
Джамала Ентоні Блінкен 45th Annual Kennedy Center Honors
Джамала і державний секретар США Ентоні Блінкен

Серед тих, із ким іще зустрічалася і говорила Джамала – легендарний джазмен Гербі Генкок, співак Hozier, 7-разова лауреатка “Греммі” соул-співачка Гледіс Найт, фронтмен гурту U2 Боно, а також подружжя Амаль і Джордж Клуні. До речі, Амаль Клуні як правозахисниця займається питанням військових злочинів росії в Україні у складі міжнародної команди юристів.

Джордж Амаль Клуні Джамала 45th Annual Kennedy Center Honors
Джамала та Джордж і Амаль Клуні
Hozier Джамала 45th Annual Kennedy Center Honors
Джамала і Hozier
Гербі Генкок Джамала 45th Annual Kennedy Center Honors
Джамала і Гербі Генкок

Результатами Джамала натхненна: “Це було важливо почути. Також важливо бачити дії, і я сподіваюся на те, що нам допомагатимуть і надалі. Будуть із нами до кінця, як сказав мені особисто Ентоні Блінкен”.

Зазначимо, що цьогоріч на церемонії нагороди отримали актор і режисер Джордж Клуні, сучасна християнська поп-співачка Емі Грант, легендарна співачка соулу, госпелу, R&B та поп-музики Гледіс Найт, американська композиторка, диригентка та викладачка кубинського походження Таня Леон та культовий ірландський рокурт U2.

Фото: instagram.com/jamalajaaa

Дивіться також:

Хоробре серце: що треба знати про Ненсі Пелосі

Джулії Робертс 55 років: історія красуні-втікачки

Наймодніше фарбування 2023 року для брюнеток: показує Амаль Клуні (ФОТО)

5 модных приемов Амаль Клуни, которые украсят любую женщину (ФОТО)