“Я сьогодні посивів”: дочка Івана Леньо з Kozak System потрапила під обстріл в Чернігові

19 серпня 2023 року Росія атакувала ракетами Чернігів. Влучили в центральну площу. У той час поміж численних містян там знаходилася дочка музиканта, фронтмена гурту Kozak System Івана Леньо – 20-річна Маланка.

Після обстрілу дівчина розповіла батькові, що вона пережила. “Прилетіло в драмтеатр. Ми з Танью (подруга Маланки. – Прим. ред.) були через дорогу від нього. Лягли швидко, але накрило склом, попелом і відкинуло в стіну. Тані трохи голову подряпало, у мене дрібні подряпини, трохи крові. Купа трупів, крик, ми бігли по склу і поміж трупів. Тато, це п****ц. Я не знаю, як ми вижили, але дякую нашим янголам. Добігли до підвалу, скло витрусили, рани обробили. Мама теж в підвалі, але в іншому”.

іван ліньо kozak system дочка меланка обстріл чернігів війна
Іван Леньо із дочкою Меланкою

іван ліньо kozak system дочка меланка обстріл чернігів війна

“Я сьогодні посивів”, – прокоментував цю розповідь Іван.

Пізніше знайшлося і відео, на якому видно Маланку з подругою. Його Іван показав на своїй сторінці і емоційно звернувся до своєї публіки, зокрема закордонної. Це відео варто побачити, а слова почути.

“Дорогі українці. Ті, хто живе в Америці і Канаді, в Європі і Британії, ті до кого ми приїжджаємо з нашими акціями-концертами. Подивіться це відео. В білих шортах і в майці – моя донька Маланка, поруч з нею її подружка Таня. Саме за 10 секунд янгол встиг відвести дівчат від площі перед драм театром за ріг будинку. Це їх і врятувало. Але інших дітей не врятувало.

Дехто з вас стверджує, що я зі сцени занадто драматизую про стан речей в Україні. Мовляв, занадто жорстко навалюю. Що ж, можливо після перегляду цього відео ви зрозумієте в якому пеклі ми живемо, і переконаєтесь, що я ще дуже делікатний з вами. Нехай все сказане мною зі сцени, вами ще раз переосмислиться. І не дай Бог, щоб ви колись пережили те, що я сьогодні пережив. Правду здатен сказати лише біль”.

іван ліньо kozak system дочка меланка обстріл чернігів війна
Іван Леньо із дочкою Меланкою

Після атаки ракетою в Чернігові 7 людей загибли, 129 були поранених, зокрема 15 дітей та 15 поліціянтів. З нагоди суботи і свята Спаса в центрі було багато людей: хтось вертався із церкви, хтось просто гуляв: за драмтеатром знаходиться великий парк, де завжди багато мам з дітьми. Як зазначив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, основні жертви удару перебували в автівках, переходили дорогу і йшли з церкви.

Фото: facebook.com/ivan.lenyo, facebook.com/malanka.lenyo

Дивіться також:

На фронті загинув зірка “Кріпосної” і “Виклику” Олексій Хільський

5 потужних пісень гурту KOZAK SYSTEM, які надихають боротися і перемагати

Оксана Муха та Іван Леньо з Kozak System представили чуттєвий кліп до фільму «Щедрик» (ВІДЕО)