Катерина Варченко вперше розповіла про народження другого сина і чоловіка-актора у війську (ФОТО)

Українська акторка Катерина Варченко, зірка серіалів “У неділю рано зілля копала“, “Хазяйка“, фільму про повномасштабну війну в Україні “Перші дні”, що стартував на Netflix, та нового, детективного проєкту “Коло омани“, вперше поділилася мегановинами з особистого життя. Два роки тому вона стала мамою вдруге. А також розповіла про службу свого чоловіка, актора Анатоля Фон-Філандри, в лавах Нацгвардії.

В гостях у “Сніданку. Вихідний” на телеканалі “1+1 Україна” Варченко, вельми потайлива зірка, говорила щиро і про приватне життя, і про нові роботи.

Від березня 2022 року чоловік Катерини, український актор театру та кіно Анатоль Фон-Філандра, боронить Україну у лавах Нацгвардії.

“Перший рік було дуже тривожно, молодшому сину було всього 3,5 місяці, він майже зовсім не бачив батька. Перше слово “тато” він сказав чоловікові по відеозв’язку, адже тільки так вони і бачились. Зараз вже легше, бо ми тепер частіше бачимося, вже стали ближче”, – зізналась Катерина.

катерина варченко діти чоловік
Катерина Варченко і Анатоль Фон-Філяндра зі старшим сином, Крістіаном-Доріаном, в очікуванні молодшого, 2021 р.
катерина варченко діти чоловік
Катерина Варченко із дітьми

Також вперше у студії “Сніданок. Вихідний” Катерина Варченко розповіла, як вони з чоловіком обирали незвичайні імена для обох дітей. “Ми домовилися з чоловіком, що якщо буде хлопчик, то називає він, а якщо дівчинка – називаю я. Я була впевнена, що першою в мене буде дівчинка. Але у нас народився хлопчик, тому ім’я обирав чоловік. В обох синочків подвійні імена, старший Крістіан-Доріан, а молодший Еміль-Доріан”, – поділилась Катерина.

катерина варченко діти чоловік
Катерина Варченко, Анатоль Фон-Філяндра і їхній старший син Крістіан-Доріан, 2022 р.

Раніше, у великому інтерв’ю “Каравану історій, Катерина розповідала історію їхнього знайомства з Анатолем. “Я не думала про шлюб наприкінці 2013 року, коли з майбутнім чоловіком була зайнята у виставі “Гра в бога” в Молодому театрі. Я, чесно кажучи, взагалі вважала, що він якийсь божевільний, цей Анатоль. Я знала його й раніше, в одному проєкті навіть разом співали. Дивний одяг, чудернацьке ім’я…

катерина варченко діти чоловік
З чоловіком Анатолем Фон-Філандрою у виставі “Гра в Бога” в Молодому театрі, 2016 р.

Взагалі-то його звуть Толіком, але, прийшовши в театр, він попросив, щоб його називали Анатолем, з наголосом на другу “а”. Потім змінив і прізвище. Причому мені розповідали, як він сидів за столиком у театрі й просто вигадував різні варіанти: Фон-Фільондра, Фон-Філандра… Такі, що гарно звучали б разом із його новим ім’ям.
Зрештою пішов у паспортний стіл і офіційно змінив і ім’я, і прізвище, ставши Анатолем Фон-Філандрою. Зі зміною імені повністю змінився і вектор його життя, він став іншою людиною.

Я знаю, що полюбила його насамперед як артиста, побачивши на сцені. Він справжній геній, багато в чому талановитіший за мене. Скільки б я не старалася, все одно не зробила б, як він. Ми продовжували грати разом у виставі, а наші стосунки природно розвивалися, він став проводжати мене додому. Поводився при цьому дуже зворушливо. Якось ми їхали разом на метро, проїжджали станцію “Дніпро”, і я побачила його “великий план” – кажу професійними термінами, бо так це запам’ятала. Він щось хотів мені сказати, у чомусь зізнатися, нітився, хоча я вже все розуміла. І я відчула сильне бажання за ним доглядати, піклуватися про нього, допомагати. І в нього було те саме бажання стосовно мене.

І ще я інтуїтивно відчувала, що він буде прекрасним батьком. Напевно, кожна жінка відчуває, так це чи ні, коли зустрічає чоловіка”.

катерина варченко діти чоловік
Катя та Анатоль святкують заручини у Львові, 2014 р.

Новий проєкт із Катериною Варченко у головній ролі, детективна мелодрама “Коло омани“, виходить на “1+1 Україна” сьогодні, 27 листопада. Стрічка розкаже історію жінки, яка прагне відновити правду та відчайдушно протистоїть складним життєвим обставинам задля того, щоб повернути власну доньку.

“Це історія про дівчину з нелегкими життєвими обставинами, яка потрапила у коло омани, вона багато чого пережила. Насправді я завжди хвилююся перед прем’єрою, а тут ще й пауза в роботі була. Зараз відчуваю, ніби робота і творчість змішуються, і зникає задоволення, тож все одно поки що залишається тривога всередині”, – розповіла Катерина.

Ця роль – одна з перших робіт акторки під час повномасштабного вторгнення.

Фото: instagram.com/varchuha, архів “Каравану історій”, надані 1+1

Дивіться також:

Рідкісні кадри: Лілія Подкопаєва показала дорослого красеня сина в день його 18-ліття (ФОТО)

Зірка серіалу “Жіночий лікар. Нове життя” Олексій Нагрудний вдруге стане батьком (ФОТО)

Хлопчик чи дівчинка: Лілія Ребрик розсекретила стать третьої дитини (ВІДЕО)