Краса для ЗСУ: Леся Нікітюк оголосила флешмоб для натхнення українських воїнів

Турбуватися про зовнішність у війну більшості здається не на часі. Телеведуча Леся Нікітюк була такої ж думки. Мала багато інших справ — смалила ворогів влучним словом у своїх піснях і допомагала із прихистком тим, хто його потребував у Хмельницькому.

А потім знайшла ще один спосіб бути корисною — стати музою і натхненницею. І робити це з гордо піднятою красивою головою. «Дівчата! Я бачу, як за час війни ми з вами трохи, як це правильно сказати… так шоб себе і вас не образити… Ну не постаріли, а так би мовити потьмяніли, втратили колір. Короче! Ми не маємо на це права. Я розумію, що такий час. Але час страху пройшов, ми високо підняли голову. А якщо ми її підняли — значить вона має виглядати розкішно! Наші чоловіки, наші захисники мають бачити нас гарними. Щоб вони ще краще нас захищали, ми маємо підняти їм моральний дух ну і чоловічий. Щоб було бажання швидше розбити ворога і повернутися додому. Тому пропоную флешмоб — виставляємо свої гарні фото під хештегом #красадляЗСУ», — оголосила телеведуча. І почала із себе: причепурилася і сфотографувалася із синьо-жовтим букетом.

леся нікітюк флешмоб краса для зсу

Наразі ініціативу підтримало вже півтисячі українок. Серед них — і солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька. «Захисники наші, ви найкращі в світі! Дівчата, долучайтесь до флешмобу, давайте додамо трохи фарб в стрічку!» — написала Саша.

леся нікітюк флешмоб краса для зсу

Підключилися до справи і інші зіркові красуні. Соня Плакидюк зізнається: «Із чепуріння поки що вдаються лише бант і квіти з переходу. А от душу чепурять вірші Ліни Костенко».

А Оля Полякова та Маша Єфросиніна причепурилися для благодійного концерту у Нюрнбергу. «Наші захисники, ми вас любимо!» — підписали світлину вони.

Фото: instagram.com/lesia_nikituk, instagram.com/kazka.band, instagram.com/moi_sofism, instagram.com/polyakovamusic

Дивіться також:

Донька Кузьми Скрябіна продає реліквію батька для допомоги ЗСУ

Дантес розповів, як долучиться до відбудови Харкова і віддав свою «Теслу» волонтерам

«Навіть в українських жінок є «яйця»: Леся Нікітюк — про роботу свого координаційного центру