Сьогодні, 4 листопада, день народження Меттью Макконегі – актора, режисера і продюсера, еталонного красеня і зразкового сім’янина.

Та його життєвий шлях не був безхмарним. Пережите в підлітковому віці насилля, потворні вугрі і зайва вага, складні стосунки з жінками – у житті Макконегі було багато халеп. Але з усіх складних ситуацій він виходив з гідністю.


Меттью зайшов у свій кабінет і щільно причинив двері. Угніздився в крісло і, оскільки за вікном уже спускалися сутінки, а в кутках кімнати густішала темрява, запалив настільну лампу. Відкрив скриньку, дістав і поклав у коло світла старі, пошарпані, списані від руки зошити. Свої щоденники, що він вів багато років.

Ні, він не сентиментальний, не любить ностальгію і не прагне озиратися на своє минуле, навіть якщо сьогодення в чомусь його не влаштовує. Але іноді необхідно це зробити, щоб зрозуміти, яким ти був – що являв собою колись і до чого прийшов тепер. В молодості здається, що ти житимеш вічно, але минає зовсім небагато часу, і стає зрозуміло, що це не так. Отже, настав час підбивати проміжні підсумки.

Який головний життєвий висновок він зробив до своїх п’ятдесяти з гаком років? Меттью давно і чітко сформулював його для себе. Він упевнений, що вляпатися в лайно може кожен – ніхто від цього не застрахований. Але для людини головне, як вона вибереться з обставин, що склалися: змириться з ними або боротиметься до кінця, використовуючи будь-які пристойні методи. Меттью знає, про що каже: доля не раз ставила його в складні ситуації, з яких він незмінно виходив з гідністю.

Меттью Макконегі в телесеріалі «Справжній детектив», 2014 р.

Одна з найстрашніших у житті Макконегі подій сталася, коли йому було п’ятнадцять років. Спогади про це й досі важко даються Меттью, хоча з тих пір минуло не один десяток років. Його шантажували для того, щоб вступити з ним у інтимний зв’язок, і хлопець так сильно переживав те, що сталося, що запевнив себе: за скоєний ним гріх — а вину за той випадок він узяв на себе — він неодмінно потрапить у пекло.

Ситуація повторилася через три роки, коли Меттью виповнилося вісімнадцять: опинившись у фургоні у людини, яка зголосилася його підвезти, він несподівано знепритомнів, а коли отямився, зрозумів, що зазнав сексуального насильства.

Тоді ситуація здавалася йому катастрофою, але сьогодні Макконахі змінив свій погляд на те, що трапилося: доля спеціально випробовувала його, щоб згодом зробити щасливим. Не можна оцінити світло, не знаючи темряви, а щоб твердо стати на ноги, необхідно спочатку втратити рівновагу.

З того часу він і вів щоденник, в який він записував усе, що з ним сталося. Але, на відміну від інших, він робив це не для того, щоб краще все запам’ятати, а для того, щоб, виливши емоції на папір, все забути. Ні, він не ховав голову пісок, заперечуючи очевидне, просто не хотів бути жертвою. Така життєва роль йому категорично не подобалася. І все його подальше життя, в якому він вийшов переможцем, стало тому підтвердженням.

Стосунки його батьків були класичною любов’ю з першого погляду. Мері Маккейб, вперше побачивши Джеймса Макконегі у спортзалі своєї школи – він професійно грав в американський футбол – зрозуміла: він буде її чоловіком. Так і сталося: за кілька років вони офіційно оформили шлюб, в якому один за одним народилося троє синів. Меттью став третім.

Життя в батьківській сім’ї ніяк не можна було назвати прісним – навпаки, воно горіло синім полум’ям. Батьки то сварилися, то мирилися, то розлучалися, то знову зходилися, постійно тримаючи в тонусі як себе, так і своїх дітей. Мати мала неприборканий темперамент і легко могла побитися з батьком, надававши йому стусанів. Вони тричі розлучалися і двічі знову вступали в шлюб, причому так, що діти про це навіть не знали.

Коли мати раптом зникала з дому, хлопчики думали, що вона просто поїхала у відпустку. Звичайно, батько міг би сказати, що Мері у відрядженні, але у працівниці дитячого садка їх просто бути не могло. Звичайно, батьки могли б сказати синам, що розлучаються, але вони, мабуть, були впевнені в силі своїх почуттів і тому, що рано чи пізно знову будуть разом. За якийсь час мати з’являлася, говорила, що живе у сестри, бо тій потрібна підтримка, і їхала знову. Діти ні про що не здогадувалися: незважаючи на пристрасті у стосунках між батьками, вони виросли в атмосфері захищеності та непорушності свого світу.

Журналісти люблять писати, що в юності він був красенем. Брехня! Ну і намучився ж Меттью тоді зі своєю зовнішністю! У дитинстві він страждав від зайвої ваги: ​​їв мало, а вагу все одно набирав. Хлопчики вже заглядалися на дівчаток, ті, в свою чергу, звертали увагу на них, і тільки він був за бортом – кому потрібен був присадкуватий щокастий хлопчина.

Минуло кілька років, перш ніж він почав рости і, витягнувшись, перестав справляти враження товстуна. Але тут з’явилася нова напасть: вугрі, що не залишили на його обличчі живого місця. За них Макконегі постійно дражнили однокласники. Які тільки способи не перепробував тоді Меттью, щоб позбутися проклятого акне – від народних методів, компресів і примочок до найсучасніших ліків. Але йому нічого не допомагало – вугрів на обличчі ставало все більше.

Мати намагалася лікувати його норковим жиром, який у її молодості вважався найкращим засобом від акне, але бажаного результату не досягла. Відчувши повне безсилля і неможливість допомогти синові, Мері подала в суд на фірму, яка виробляє жир, але її позов був відхилений.

Меттью Макконегі в кримінальній комедії «Джентльмени», 2019 р.

Тільки через два роки, коли обличчя Меттью повністю очистилося від висипу, вони з матір’ю заспокоїлися, а ще за рік, коли вісімнадцятирічний Макконегі закінчував школу, він отримав той самий диплом «найкрасивішого юнака» свого навчального закладу.

Втім, злощасне акне не заважало Макконегі захоплюватися дівчатами: перше в житті Меттью побачення – з однокласницею – сталося, коли йому було тринадцять років. Перший поцілунок виявився зовсім не таким приємним, як він очікував. Брекети на зубах дівчинки поранили йому губу – пішла кров, яку вони зупиняли, притискаючи до ранки носову хустку, так що ні про яку пристрасть вже не йшлося. Про конфуз ні Макконегі, ні його подруга нікому не розповіли — вони боялися бути жорстоко осміяними своїми однолітками. До того ж, як істинний техасець, Меттью з молоком матері всотав повагу до жіночої статі, тому не зміг би принизити дівчинку, що поцілувала його.

Меттью захоплювався автомобілями, пристрасть до яких він перейняв від батька. Джеймс був власником бензоколонки і водив бензовози. Батько Меттью взагалі був авантюристом і постійно опинявся в неоднозначних ситуаціях. На своїй бензоколонці він відпускав паливо в борг, а потім їздив по всьому штату – часто в компанії молодшого сина – в надії зібрати гроші, але найчастіше йому ніхто їх не повертав. Якось Джеймс купив у якоїсь сумнівної людини годинник «Ролекс», заплативши замість двадцяти двох тисяч доларів всього три, і тішився як дитина, а вони виявилися дешевою підробкою, вартість якої становила всього пару десяток. Але при цьому батько був таким незлобивим і доброзичливим, що його не можна було не любити.

Завдяки батькові Меттью швидко зрозумів: щоб подобатися дівчатам, хлопцеві потрібна не гарна зовнішність, а автомобіль, за кермом якого він сидить. Ще в школі він купив собі червону спортивну машину, розраховуючи, що всі представниці прекрасної статі відтепер належатимуть йому. Але виявилося, що таких автомобілів у містечку Лонгв’ю, в котрий родина переїхала, коли Меттью було одинадцять років, хоч греблю гати, і він просто загубився серед них. Він продав спорткар і купив стару, пошарпану життям вантажівку – і несподівано для самого себе став дуже популярним у дівчат.

Інтерес до прекрасної статі не заважав Меттью працювати і вчитися. Він вивчав філософію та психологію в Техаському університеті, де отримав ступінь бакалавра в області кіно, радіо та телебачення, за програмою обміну навчався в Австралії. Проте саме черговій пасії він має дякувати за те, що в результаті став актором.

У барі, в  який він вирішив зводити чергову дівчину, на нього звернув увагу знаменитий кіноагент Дон Філіппс, який, завдяки своєму чуттю на таланти передрік юнакові світову славу. Макконегі до цього навіть не замислювався про акторську кар’єру – був упевнений, що для цієї професії у нього немає даних. Тому розглядав інші варіанти: у юнацькому віці він збирався бути мисливцем на крокодилів, а коли став старшим, подумував про адвокатуру.

З легкої руки Філіппса Меттью вперше потрапив на екран, зігравши невелику роль у фільмі режисера Річарда Лінклейтера «Під кайфом та збентежені». Не можна сказати, що на цю роботу хтось звернув увагу – для глядачів і критиків вона пройшла непомітною. Але сам Меттью зрозумів, чим справді хоче займатися. Йому вдалося переконати батьків, які вже оплатили його навчання на юридичному факультеті, в тому, що він має вступити до кіношколи.

Метью Макконегі у фільмі Річарда Лінклейтера «Під кайфом та збентежені», 1993 р.

З Ешлі Джадд Макконегі познайомився на зйомках фільму Джоела Шумахера “Час вбивати”. Граючи кохання на знімальному майданчику, вони, як це часто буває, перенесли його в реальне життя. Їхній роман починався красиво. Яскрава, із сильним характером Ешлі дуже подобалася Меттью, але, на жаль, стосунки закінчилися дуже швидко. Макконегі здавалося, що Джадд тисне на нього, змушуючи танцювати під свою дудку, і він не заперечив, коли вона запропонувала розлучитися.

Дізнавшись, що колишня кохана вийшла заміж за знаменитого автогонщика Даріо Франкітті, Макконегі замість очікуваного смутку відчув полегшення – він уже давно заглядався на другу партнерку фільму «Час вбивати», Сандру Буллок. Вона закохалася в нього з першого погляду: засмаглий, м’язистий, з вигорілим на сонці волоссям, він здавався їй ідеалом чоловіка. У його присутності вона червоніла, блідла і не могла вимовити жодного слова – він поводився так само.

Незважаючи на те, що Сандра була на п’ять років старша за свого коханого, їхній роман стартував миттєво. Вони практично не розлучалися, не зводили одне з одного очей, цілувалися в громадських місцях, не соромлячись того, що на них дивляться чужі люди. Просто подарунок для папараці!

Із Сандрою Буллок у фільмі «Час вбивати», 1996 р.

Цього разу стосунки продовжилися довше – з Сандрою вони прожили разом два роки. Увесь цей час вона старанно намагалася переробити Меттью, «виліпивши» його під себе, а він – з властивим техасцям впертістю – чинив опір. В хід йшли будь-які способи – мабуть, Сандра вважала, що мета виправдовує кошти: вона навіть била Макконегі.

Він же, будучи професійним боксером, міг легко дати здачі, але терпів, оскільки вважав, що жінок бити не можна. Такі стосунки з кожним днем ​​все більше дратували Меттью – вони нагадували йому родину батьків, які скандалили азартно, а потім пристрасно мирилися, щоб через пару днів знову посваритися.

Колись їхні стосунки мали досягти свого піку, і це сталося, коли Сандра запідозрила, що вагітна. Вона одразу ж поділилася новиною з Меттью. Але той повівся зовсім не так, як вона того очікувала. Замість того, щоб стрибати від радості, він заявив, що поки не готовий до ролі батька і чоловіка, тому його кохана повинна щось зробити, щоб не ускладнювати життя ні собі, ні йому.

Такого Буллок стерпіти не могла. До того ж її вагітність не підтвердилася, тому їх більше нічого не тримало разом. Не можна сказати, що він зовсім не шкодував, коли Сандра заявила, що йде. Але вона зуміла примирити його з розлученням: насамкінець Буллок огріла його по голові бронзовою фігуркою Зевса, після чого гордо пішла, грюкнувши дверима і залишивши колишнього зализувати рани.

Незабаром вона, як колись Джадд, теж вийшла заміж – її обранцем став телеведучий і байкер Джессі Джеймс. Тоді Меттью навіть подумав, що його покликання постачати дружин іншим чоловікам, які, на відміну від нього, чудово з ними уживаються. Думка була неприємною, але не смертельною, особливо з огляду на те, що на його горизонті замаячила свіжа кандидатка в кохані.

Новою дівчиною Макконегі стала Пенелопа Крус – вони познайомилися на зйомках фільму «Сахара». Він буквально потонув у її темних очах. А вона не змогла встояти перед його щирістю і почуттям гумору.

Меттью насамперед застосував свій безвідмовний метод спокуси – посадив її в новий трейлер і повіз в подорож Америкою. Вони цілий місяць їздили країною, смажили шашлики, пили вино, розмовляли на суміші англійської та іспанської і, як здавалося Макконегі, були абсолютно щасливі.

З Пенелопою Крус в картині «Сахара», 2005 р.

Єдине, що заважало їхнім стосункам – це відстань: найчастіше їх розділяв Атлантичний океан, який вони згодом і назвуть головним розлучником. Тож щастя тривало недовго – незабаром легковажна і непостійна Крус залишила Меттью, як раніше – без роздумів – кинула Метта Деймона, Ніколаса Кейджа і Тома Круза. Макконегі здавалося, ніби він став у чергу чоловіків, у різний час зневажених Пенелопою.

Вражене чоловіче самолюбство – річ серйозна, і Меттью пустився берега. Він спокушав дівчат заради однієї ночі, а на ранок без сумнівів і жалю кидав їх. Актор не хотів думати не тільки про шлюб, а й про більш-менш серйозні стосунки — він був до них не готовий.

Невідомо, скільки жіночих сердець вдалося б розбити Меттью, якби на його шляху не зустрілася Каміла Алвес – бразильська модель, дизайнерка і просто красуня. Зараз Макконегі розуміє, що підсвідомо чекав на її появу. «Просто почекай, – сказав він собі тоді, – якщо їй судилося прийти, вона обов’язково з’явиться. Залишайся собою і нікуди не поспішай».

Вони познайомилися в ресторані, де Каміла з друзями відзначала свій день народження. Меттью не міг не звернути уваги на розкішну брюнетку з екзотичною зовнішністю. Вона йшла через зал так граціозно, наче пливла в повітрі. Макконегі затамував подих: “Хто це? Ні, що це?!”

Весь вечір він, сам того не бажаючи, не міг відірвати від неї очей, а потім таки наважився підійти до неї і привітатися. І одразу ж запросив на побачення. Відмовити йому красуня бразилійка не змогла. Відтоді він хотів бачити поруч із собою тільки її, спати тільки з нею і мати дітей тільки від неї.

Події розвивалися стрімко – дуже швидко на світ з’явився їхній перший син Леві. Меттью був присутній на пологах, граючи своій коханій бразильську музику, яка, на його думку, підтримувала і заспокоювала її.

Каміла виявилася не тільки красивою, а й мудрою дівчиною: вона змусила Макконегі одружитися з нею, використовуючи м’які способи примусу. Після появи на світ доньки Віди він зробив Камілі пропозицію, додавши до неї обручку з величезним діамантом. Оскільки справа була напередодні Різдва, актор запакував її в кілька великих коробок, в яких знаходилися подарунки на свято – Каміла щойно розпакувала їх і збиралася викинути. Сьогодні у сім’ї троє дітей – у грудні 2012 року Каміла народила сина Лівінгстона.

Меттью Макконегі з дружиною, дітьми і мамою, 2021 р.

Поруч із Камілою Меттью став розсудливим. Він був вже не тим хлопцем, який раніше дозволяв собі легковажити. І справа навіть не в жінках, яких він міняв як рукавички. Макконегі заарештовували за зберігання марихуани, причому, коли серед ночі поліція з’явилася до його будинку, то побачила актора, що грав голим на барабанах. Він довгий час жив у трейлері в Малібу або чагарниках Луїзіани, де в радіусі кілометра не було жодної людини, заявляючи: «Життя в чотирьох стінах — не для мене». Але сім’я, та ще й з дітьми, жити в похідних умовах не може, тому вони з Камілою придбали маєток у штаті Техас: розкішний будинок, що стоїть на ділянці площею в три з гаком гектари – він обійшовся Макконегі в чотири мільйони.

Зараз, коли пристрасть поступилася місцем спокійнішим і міцнішим, але не менш сильним почуттям, Метью вважає, що шлюб – це дружба. Люди, які живуть разом, намагаються робити так, щоб коханій людині було добре і комфортно, піклуються про неї , а заодно – у міру можливості – позбавляють від неприємностей.

Життя з Камилою – на диво легке і необтяжливе. Вона примудряється влаштовувати їхній побут найкращим чином, зовсім не напружуючи при цьому чоловіка і не вчиняючи йому скандалів через розкиданий одяг або розлите на дивана пиво.

З дружиною Макконегі ділиться всіма своїми ідеями. Саме їй він перш за все розповідає про ролі, які йому пропонують зіграти, і тільки з її схвалення вирішує, давати йому згоду на зйомки чи ні. Каміла для Меттью – ідеальна супутниця життя: вона має не тільки шарм, а й почуття власної гідності, вона розуміє чоловіка з півслова, поважає його і ставиться до сімейних цінностей так само дбайливо, як і він.

Саме Камілі Меттью розповів про своє бажання поміняти амплуа, змінивши романтичні комедії, які його прославили, на драматичні ролі. У сорок років чоловікові вже не годиться пурхати на екрані, як метелик, настав час перемикатися на серйозний репертуар. Йому хотілося, щоб продюсери та режисери поглянули на нього іншими очима, визнавши в ньому серйозного актора.

Втім, справа була не тільки в цьому. Раптово помер його батько. Джеймсу було всього шістдесят три роки, і актор довго не міг оговтатися від цієї втрати. Залишившись одна, впала в депресію мати, що призвело до кризи в сім’ї. Сам Меттью став батьком, а це накладало на нього безліч обов’язків…

Одне слово, у Макконегі з’явилося чимало приводів, щоб переосмислити своє життя і повернути ентузіазм і захоплення від своєї роботи, які він колись відчував. Меттью порадився зі своїм агентом і менеджером з фінансів, які якщо і не схвалили його намірів, то й відмовляти не стали. Тим не менш, він дуже сильно ризикував. Звичайно, у нього були заощадження. Але, як відомо, гроші мають властивість закінчуватися, а суворе правило Голлівуду твердить: актору, який відмовляється від декількох фільмів поспіль, взагалі перестають пропонувати роботу. Продюсери вважають, що святе місце порожнім не буває, і списують таких з рахунків – бажаючих зайняти місце вистачає.

Меттью доведеться відмовитися від створеного ним же самим «фірмового бренду» – щасливого в любові засмаглого красеня блондина з серфом в руках. Одні тільки назви фільмів, в яких він знімався – “Весільний переполох”, “Як позбутися хлопця за десять днів”, “Кохання та інші неприємності” – говорили самі за себе. Меттью навіть жартома називали «голлівудською іконою фітнесу» за його пристрасть оголювати накачаний торс до речі і недоречно.

Але те, що було добре в молодості, в зрілості вже не здавалося таким привабливим. Каміла підтримала його – вона сказала, що навіть якщо їм доведеться затягнути пояси, а він стане дратівливим, як будь-який чоловік без роботи, і навіть почне випивати, вони все одно витримають. Головне, не робити цього похапцем, а все ретельно продумати і розрахувати. Макконегі був вражений: такі самі слова йому колись сказав батько, дізнавшись, що його син вирішив стати актором.

Вони поставили на карту все, що мали, і виграли. Всупереч побоюванням, його кар’єра не перервалася, а, навпаки, пішла вгору: замість привабливих, але поверхневих героїв-коханців Макконегі почав грати серйозні драматичні ролі.

Одна з найкращих робіт актора того часу – хворий на СНІД ковбой Рон Вудруф із драми «Далласький клуб покупців». Участь у ньому, як і в картинах «Інтерстеллар» і «Море дерев», дозволили критикам говорити про новий етап у творчості Макконегі, який вони – за аналогією з епохою Відродження – назвали Макконесансом.

Заради ролі в «Далаському клубі покупців» Макконегі схуд на двадцять два кілограми. Для цього йому довелося обмежити свій раціон трьома яєчними білками, рибою, овочами та пудингом з тапіоки, який він спеціально їв маленькою ложечкою – щоб розтягнути задоволення.

Джаред Лето и Меттью Макконегі у фільмі «Далласький клуб покупців», 2013 р.

Для Макконегі не вперше міняти свою вагову категорію – правда, раніше йому доводилося її збільшувати для роботи у фільмах “Влада вогню” і “Супер Майк”. Але цього разу результат того вартував – актор отримав престижні премії «Оскар» та «Золотий глобус».

А він же міг піднятися на сцену за заповітною статуеткою ще шістнадцять років тому, якби зіграв Джека Доусона в«Титаніці» Джеймса Кемерона. Він брав участь у кастингу разом з Кейт Уінслет, проби вийшли вдалими, і продюсери похвалили його за відмінну гру. Макконегі був упевнений, що роль у нього в кишені, але в результаті її отримав Ді Капріо. Що ж, його «Оскар» від нього нікуди не дівся – він отримав його тоді, коли створив щось вартісне, і може пишатися тим, що заслужив його на всі сто відсотків. За отриману нагороду актор подякував Богові і своїй родині — «тим чотирьом людям — дружині Камілі та дітям, дочці Віді та синам Леві та Лівінгстону, заради яких він працює, і хоче, щоб вони пишалися чоловіком і батьком».

Метть. Макконегі у фільмі «Супер Майк», 2012 р.

Із зали за ним спостерігала Каміла. Милуючись дружиною, Макконахі подумав, що піти з життя він хоче так само, як його батько: кохаючись зі своєю дружиною. Меттью хочеться вірити, що його перехід у інший світ виявиться таким самим – у всякому разі, він збирається над цим працювати.

Макконегі є зразковим батьком – він вважає, що має бути для своїх дітей скелею, за яку вони можуть сховатися, поки об неї, як хвилі, розбиватимуться всі життєві негаразди. З появою на світ синів і доньки сім’я для Меттью стала важливішою за роботу. Якби люди були цифрами, саме вона була б спільним знаменником. Він ніколи б не полетів у космос, як його герой з «Інтерстеллара» – адже в такому разі йому довелося б залишити на Землі найулюбленіших людей, за яких він, до того ж, несе повну відповідальність.

Метью Макконегі у фільмі «Інтерстеллар», 2014 р.

Проте він впевнений, що з появою в сім’ї дітей батьки не повинні ставити своє життя на паузу. Вони з Камілою, як і раніше, влаштовують вечірки, знаходять час для хобі. А ось подорожувати — як тоді, коли він був один — Меттью поки що не може. Просто зібратися за кілька годин у нього тепер не виходить: коли у тебе велика сім’я, подорож вимагає ретельної підготовки. В яку частину світу не вирушив би Макконегі на зйомки, дружина і діти їдуть разом з ним – так він може проводити з ними весь свій вільний час.

Головним захопленням Меттью, як і раніше, залишаються автомобілі. І не тільки нові, але і старі, вживані – як легкові, так і вантажівки, а також трейлери. В одному з них Меттью обладнав мобільний офіс, в інших – зробив усе, щоб у них комфортно було подорожувати всією родиною.

Коли Макконегі запитують, куди він найбільше любить їздити, він відповідає, що має тільки чотири основні напрямків: північ, південь, схід і захід. Вибравши одіин з них, він просто їде світ заочі – відповідно до настрою, і ще жодного разу не розчарувався у своєму рішенні. Світ цікавий і різноманітний.

Коли ти щасливий, хочеться допомогти всім. Макконегі намагається допомогти тим, хто цього потребує – людям, тваринам. Він організував благодійний фонд «Просто продовжуй жити»: це його культова фраза з фільму «Під кайфом і збентежені», яка є і його життєвим девізом. Фонд допомагає підліткам вести здоровий спосіб життя.

У квітні 2020 року, під час локдауну, він разом із Сандрою Буллок, з якою його пов’язують дружні стосунки, пожертвував медикам, які борються з коронавірусом, кілька тисяч захисних масок. Після повені в Новому Орлеані, який затопило в результаті урагану Катріна, Меттью врятував безліч покинутих їхніми господарями напризволяще свійських тварин: вивіз їх з небезпечної території і визначив у притулок. Там же виявився кіт, якого актор відбив у двох нелюдів, що оббризкали тварину лаком для волосся і намагалися його підпалити.

Тепер Макконегі подумує підкорити нову вершину – він хоче спробувати себе в політиці. Актор вважає, що так зміг би приносити більше користі, займаючись благодійністю і залишаючись при цьому «вільним художником». А щодо роботи, то Макконегіотримує пропозиції зніматися чи не щодня, але погоджується далеко не на все – відповідно до свого життєвого правила: жодної надмірності.

Фото: East News, Getty Images/Global Images Ukraine

Дивіться також:

Редкий кадр: Мэттью Макконахи показал своих подросших детей (ФОТО)

Мэттью Макконахи с женой впервые снялись для обложки глянца

Пенелопе Крус – 48: самые громкие романы испанского секс-символа