“Неймовірний чоловік”: дружина і діти вітають Девіда Бекхема із 48-літтям родинними фото

Талановита людина обдарована в усіх сферах – Девід Бекхем доводить це власним прикладом. Зірковий футболіст, модель, благодійник, чудовий чоловік і батько – у свій 48-й день народження він отримує найбільш сердечні і ніжні вітання від дружини та дітей.

Вікторія Бекхем привітала чоловіка такими пристрасними словами кохання, ніби вони молодята, а не одружені понад двадцять років! “Я так сильно люблю тебе, Девіде. Ти найнеймовірніший чоловік, якого тільки можна побажати. Я почуваюся по-справжньому щасливою. Ти моє все!”

“Ми всі тебе дуже любимо!! Мільйон цілунків від усіх нас!” – доєдналися у привітаннях до матері і діти, сини Бруклін, Круз і Ромео та донька Харпер. Привітання та милі фото з іменинником із родинного архіву Бекхеми розмістили на своїх сторінках в “Інстаграмі“.

девід бекхем вікторія родина сини день народженнядевід бекхем вікторія родина сини день народженнядевід бекхем вікторія родина сини день народженнядевід бекхем вікторія родина сини день народженнядевід бекхем вікторія родина сини день народженнядевід бекхем вікторія родина сини день народженнядевід бекхем вікторія родина сини день народженнядевід бекхем вікторія родина сини день народження

Фото: instagram.com/victoriabeckham

Дивіться також:

Дэвид и Виктория Бекхэм: почему они никогда не разведутся

Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц одружилися: перші фото і деталі розкішного весілля

Дэвид Бэкхем и его самые модные стрижки: как менялся стиль футболиста с годами