Рідкісний кадр: Тіна Кунакі показала дочку від Венсана Касселя (ФОТО)

У квітні 2023 року світові ЗМІ в один голос заявили про розставання Тіни Кунакі та Венсана Касселя після чотирьох років шлюбу. Серце Тіни розбите, повідомляли таблоїди. І лікувати його Тіна вирушила до Бразилії. Компанію їй склали друзі та дочка, єдина для Тіни та молодша для Венсана, 4-річна Амазоні.

Зірки вкрай рідко показують маля, і кадр, опублікований Тіною в інстаграмі, справді раритетний.

тіна кунакі венсан кассель дочка амазоні розлучення
Амазоні Кассель, дочка Тіни і Венсана

“Господиня вдома”, – підписала Тіна серію світлин: похід на фубол, політ на гелікоптері, купання в океані, катання на мотоциклах, серфінг. Завдяки серфінгу свого часу і зустрілися Тіна Кунакі та Венсан Кассель.

тіна кунакі венсан кассель дочка амазоні розлученнятіна кунакі венсан кассель дочка амазоні розлученнятіна кунакі венсан кассель дочка амазоні розлучення

Цікаво, що Венсан більшу частину вільного часу проводить саме в Бразилії. Тож прихильники пари вірять у бодай примарний шанс на їхнє примирення.

Нагадаємо, для Венсана Касселя шлюб із Тіною Кунакі став другим, після союзу із акторкою Монікою Беллуччі. Разом зірки мають двох дочок, 18-річну Деву і 12-річну Леоні. До речі, старша, Дева, всього на вісім років молодша за Тіну – і дівчата щиро товаришують.

На момент зустрічі Венсану біло 50 років, Тіні Кунакі – 18. Вони побралися 24 серпня 2018 року. Новину про розставання представники зірок досі не підтвердили.

Фото: instagram.com/tinakunakey

Дивіться також:

Венсан Кассель і Тіна Кунакі: історія кохання

Дева Кассель в прозорому вбранні демонструє фігуру в новій фотосесії

Сини Шакіри заспівали разом з мамою: зворушливе відео

Рідкісні кадри: Кейт Вінслет вперше вийшла на червону доріжку з дочкою (ФОО)