Санта Дімопулос розлучилась із чоловіком-бізнесменом після 11 років шлюбу

Переможниця “Танців з зірками” 2020 року Санта Дімопулос повідомила про розлучення. Разом із бізнесменом Ігорем Кучеренком вони були разом 11 років.

Про це жінка повідомила у соцмережах виваженим постом зі словами вдячності колишньому і спільними світлинами.

“THE END… is just the new beginning. Наша красива історія в 11 років добігла кінця. Без драми, без потрясінь і без образ. Ми залишаємося рідними людьми, батьками і справжніми друзями”, – оголосила Санта.

санта дімопулос чоловік ігор кучеренко розлучення

“На жаль, незважаючи на відданість і любов одне до одного, ми не змогли зберегти можливість рухатися далі разом. І це нелегко було прийняти, незважаючи на те, що це був усвідомлений вибір. Я вдячна за неймовірну доньку, безумовне кохання, сім’ю, підтримку, безцінні моменти та всю прекрасну частину спільного шляху. Це назавжди буде величезною цінністю для мене”, – пише жінка.

санта дімопулос чоловік ігор кучеренко розлучення

Чутки про проблеми в родині витали певний час, особливо після Нового року: його Санта святкувала без чоловіка на Балі. “Мені не вистачало сміливості написати про це раніше, бо навколо стільки болю, втрат і турбот, що наша здається недоречною… Але, щоб уберегти себе і близьких від обговорень і зайвих запитань, я вирішила бути чесною до кінця і як публічна людина розставити всі крапки над “і” – аргументує свою відвертість Санта.

санта дімопулос чоловік ігор кучеренко розлучення

“Так, це болісний період, коли я почуваюся вразливою, і через втрату старих смислів і опор шукаю нові шляхи до своєї душі. Це велика відповідальність і перед дітьми. Я зроблю все, щоб цей перехід на новий життєвий етап був максимально безболісний для них. Хто зі мною давно, знає, я завжди про любов. Навіть у складні періоди, навіть у розставанні – це теж про любов”.

санта дімопулос чоловік ігор кучеренко розлучення

Нагадаємо, у Санти двоє дітей. Старший, син Даніель, – вже підліток, він з’явився в стосунках із шоуменом Андрієм Джеджулою. Доньці Софії, спільній із Ігорем Кучеренком, 5 років. Зараз Санта мешкає в Дубаї.

санта дімопулос чоловік ігор кучеренко розлучення
Санта Дімопулос із сином Даніелем
санта дімопулос чоловік ігор кучеренко розлучення
Санта Дімопулос із дочкою Софією

Раніше, в часи “Танців з зірками”, Санта в інтерв’ю “Каравану історій” розповідала про Ігоря так: “Чоловік мене до партнера не ревнує. Або зовсім цього не показує. Він настільки мудрий, самодостатній і впевнений у собі (і в мені теж), що навряд чи його відвідують такі думки. Наші стосунки мають глибокий фундамент у вигляді довіри, поваги та спільних цінностей, тому ми не даємо таким деструктивним почуттям, як ревнощі, їх псувати. Іноді моя східна сторона вмикається, але я контролюю цей процес”.

Фото: instagram.com/santadimopulos

Дивіться також:

Актори Григорій Бакланов і Анастасія Цимбалару розлучилися після 2 років шлюбу

Антоніна Хижняк розлучилася з Олександром Боднаром після трьох років стосунків

Санта Димопулос рассказала о муже биатлонисте и о том, как “Танцы со звездами” изменили их брак