Сік землі: Тоня Матвієнко присвятила пісню мамі (ВІДЕО)

Сьогодні, 10 жовтня мала святкувати свій 76 день народження народна артистка Ніна Митрофанівна Матвієнко. На превеликий жаль, серце співачки зупинилося в неділю, 8 жовтня.  Пісню «Сік землі» дочка Ніни Митрофанівни, співачка Тоня Матвієнко, готувала як творчий подарунок мамі. Тепер ця пісня стала присвятою.

Новою роботою Тоня закликає шанувати своє українське коріння та бути вдячними батькам. «Сік землі» — пісня з репертуару Ніни Матвієнко.

За словами Тоні, ідея зробити мамі на день народження творчий подарунок виникла ще під час вимушеного перебування Тоні у Великій Британії. Сумуючи за мамою, родиною, батьками та всім українським, артистка згадала про пісню «Сік землі», яку полюбляла слухати ще в дитинстві.

«В цю пісню я вклала багато душі, тепла, любові. Це мав бути гарний сюрприз. На жаль, обставини бувають сильнішими за наші плани. Випускаючи пісню-присвяту «Сік землі» для мами сьогодні, я хочу закликати вас відкласти всі справи та зателефонувати батькам і сказати їм «дякую!». Дякую за безсонні ночі, дякую за виховання та турботу, за мотивацію та підтримку у всьому… Я обов’язково продовжу мамину традицію популяризувати українські пісні у світі. Робити добро! Шануйте один одного та своє коріння. Дякую, мамо!», — каже Тоня Матвієнко.

ніна тоня матвієнко
Тоня і Ніна Матвієнко

У лірик відео «Сік землі«Тоня використала матеріали із сімейного фотоальбому та архівні фото українців із київського музею Івана Гончара. Ним керує батько Тоні Матвієнко — Петро Гончар.

Фото: з архіву Тоні Матвієнко та Катя Миколайчук для https://jetsetter.ua/ – надані піарслужбою Тоні Матвієнко

Дивіться також:

“Чекала Марка, а народилася Уля”: Тоня Матвієнко привітала старшу доньку і показала рідкісні архівні фото

Тоня Матвиенко: “СМИ сделали из меня монстра-разлучницу”