Супермодель Карлі Клосс драматично оголосила про другу вагітність на Met Gala 2023 (ФОТО)

30-річна супермодель Карлі Клосс, зірка показів і кампаній найзнаменитіших модних брендів, вагітна другою дитиною. І оголосила вона про це в ефектний і дрматичний спосіб – на червоній доріжці балу Інституту костюма Met Gala 2023.

На захід, присвячений цьогоріч життю та творчості легенарного дизайнера Карла Лагерфельда, Карлі вбралася в обтислу оксамитову максісукню, яка підкреслила її великий вагітний живіт. Фотозвіти з червоної доріжки зірка підкріпила світлинами з номеру готеля, в якому готувалася до заходу.

“Дитинчин перший Met Gala”, – підписала жінка серію світлин.

модель карлі клосс вагітна друга дитина кушнер met gala 2023модель карлі клосс вагітна друга дитина кушнер met gala 2023модель карлі клосс вагітна друга дитина кушнер met gala 2023модель карлі клосс вагітна друга дитина кушнер met gala 2023модель карлі клосс вагітна друга дитина кушнер met gala 2023

Таким чином, скоро первісток Карлі Клосс та її чоловіка Джошуа Кушнера, дворічний син Леві Джозеф, стане старшим братиком. До речі, по чоловікові Карлі – родичка експрезидента США Дональда Трампа: її чоловік – рідний брат чоловіка Іванки Трамп Джареда Кушнера.

Цікаво, що у той же спосіб, що і Карлі, на червоній доріжці цьогорічного Met Gala, свою другу вагітність підтвердила іще одна зірка – тенісистка Серена Вільямс.

Фото: instagram.com/karliekloss

Дивіться також:

Найкращі образи зірок на балу Met Gala 2023: фотозвіт

Супермодель Карли Клосс сыграла пышную свадьбу в стиле Дикого Запада

Зірка “Гаррі Поттера” Бонні Райт вагітна первістком (ФОТО)

Переможниця “Холостяка” Олександра Шульгіна вагітна другою дитиною (ФОТО)