Сьогодні, 18 квітня, день народження святкує англійська супермодель, одна з «ангелів» Victoria’s Secret Роузі Гантінгтон-Вайтлі. Їй виповнилося 36 років.

Жінка з витонченим смаком, яка цікавиться дизайном, Роузі і святкує дуже вишукано, стильно – але весело. Першими кадрами свого свята Гантінгтон-Вайтлі поділилася в інстаграмі.

Іменинниця отримали гарний триярусний торт, прикрашений білосніжними орхідеями, і великий букет ошатних золотистих повітряних кульок. “Народна принцеса” – написано на одній з них. Показала Роузі і один зі своїх подарунків, вельми інтимний.

роузі гантінгтон вайтлі день народженняроузі гантінгтон вайтлі день народженняроузі гантінгтон вайтлі день народженняроузі гантінгтон вайтлі день народження

Своє 36-ліття Роузі Гантінгтон-Вайтлі зустрічає в статусі моделі, дизайнерки, цивільної дружини зірки бойовиків Джейсона Стейтема і мами двох дітей, п’ятирічного сина Джека Оскара та однорічної доньки Ізабелли.

Джейсон і Роузі познайомилися у 2010 році на музичному фестивалі Coachella. Роузі було двадцять три, Джейсон – на двадцять років старший. На той момент вона вже була “янголом” Victoria`s Secret, у нього в активі були головні ролі у фільмах Гая Річі та «Перевізника».

До Стейтема Роузі не мала великого досвіду стосунків. Зі своїм першим коханням, албанським музикантом і моделлю Бекімом Тренова, вона познайомиласяв сімнадцять років, але юнацька закоханість тривала недовго. Нескінченно танцювати на дискотеках та ганяти на спортивних автомобілях неможливо, а інших спільних інтересів у Роузі та Бекіма не було.

З молодшим сином одного з учасників гурту Rolling Stones Тайроном Вудом Роузі зустрічалася два роки. Вона супроводжувала його на всіх сімейних святах, і родичі Вуда, які звикли до неї, в мріях вже одружили молодих людей, але ті несподівано для всіх розлучилися. Роузі було нудно з Тайроном: щоб зацікавити таку дівчину, він не мав ні життєвого досвіду, ні харизми.

Коротким, але болючим був роман Роузі з французьким актором Олів’є Мартінесом, колишнім чоловіком Голлі Беррі.

Можна довго гадати, чи існує кохання з першого погляду, але після того, як відчуєш це почуття на собі, сумнівів не залишається. Джейсон впевнений: того дня і години, коли він зустрів Роузі, їх вразило саме воно. Роман миттєво спалахнув і захопив обох. Більше вони не розлучалися – з фестивалю поїхали вдвох, а за півроку почали жити разом.

Фото: instagram.com/rosiehw

Дивіться також:

Перевозчик и Ангел: история любви Джейсона Стейтема и Роузи Хантингтон-Уайтли

Роузі Гантінгтон-Вайтлі вперше показала обличчя однорічної доньки від Джейсона Стейтема (ФОТО)

Тато року: Джейсон Стейтем вдягся кроликом, щоб розважити дітей на Великдень (ВІДЕО)