Віддам тобі своє сердечко: Onuka Ната Жижченко показала ніжні фото з дітьми

Трохи більше місяця тому, на початку липня 2023 року, музиканта Ната Жижченко та Євген Філатов, вони ж Onuka і The Maneken, стали батьками вдруге. У них народилася донька, яку назва Ліна.

Зірки не прихильники афішувати особисте життя, і родинні кадри від них – справжня рідкість.

Та сьогодні молода мама поділилася світлинами свого повсякдення – в ньому любов до України і зокрема рідної Сіверщини, ніжність старшого братика до молодшої сестрички, прогулянки в полях, інтер’єр родинного будинку, любовно відновленого Натою на Чернігівщині, – і ще багато щирих і зворушливих сюжетів.

ната жижченко онука onuka діти дочка народила друга дитинаната жижченко онука onuka діти дочка народила друга дитинаната жижченко онука onuka діти дочка народила друга дитинаната жижченко онука onuka діти дочка народила друга дитинаната жижченко онука onuka діти дочка народила друга дитина

“А я віддам тобі своє сердечко (с), або трохи Сіверщини” – підписала світлини в інстаграмі Onuka.

ната жижченко онука onuka діти дочка народила друга дитинаната жижченко онука onuka діти дочка народила друга дитинаната жижченко онука onuka діти дочка народила друга дитина

Ната і Євген разом вже 15 років. Офіційно подружжям вони стали в 2016-му, а їхній первісток, син Сашко, народився в травні 2020 року.

Народженням донечки Філатови підтримали бебі-бум в середовищі українських зірок. Буквально днями вдруге стали батьками, і теж дівчинки, Олександр і Влада Зінченки. Трохи раніше цього року дівчатка народились у Алли Костромічової та Світлани Тарабарової. А Тімур та Інна Мірошніченко всиновили хлопчика на ім’я Марсель.

Фото: instagram.com/onukaofficial

Дивіться також:

Перші фото вчотирьох: Олександр і Влада Зінченки виписались із другою донькою з пологового

Незвичайне ім’я і драматична доля: Тімур Мірошниченко розкрив деталі про всиновлену дитину