Ода українським воїнам та волонтерам: ONUKA представила потужну пісню PEREMOHA (ВІДЕО)

Співачка ONUKA випустила новий потужний трек-замовляння, яким закликає перемогу України у визвольній екзистенційній війні, і стильний кліп на нього. Композиція PEREMOHA — перша з нового, четвертого альбому артистки ROOM.

“Цей трек — наша ода українським воїнам та героїчним волонтерам, їхньому духу, силі та міці, – каже Ната. – Наразі вони знаходяться серед нас і є нашими справжніми героями сьогодення”.

«Перемога» — це коли ти робиш більше, ніж можеш. Навіть тоді, коли «перевага» не на твоєму боці. А значить, ти маєш бути винахідливішим та рішучішим, впевнена ONUKA.

Наближати перемогу ONUKA налаштована не тільки словом, а й ділом. Задля цього колектив об’єднався з волонтеркою Татою Кеплер та її благодійним проєктом «Птахи» задля спільної мети — збору 1,5 млн грн на медичне обладнання для військових медиків. “Усі кошти, отримані на стрімінгових платформах від ваших прослуховувань та переглядів, будуть направлені волонтерам”.

“Ми закликаємо кожного підтримати збір — слухайте трек на потокових сервісах, дивіться кліп і розповсюджуєте його серед своїх знайомих у соціальних мережах!
Шукайте посилання у Stories та у біо профілю”, – каже ONUKA.

Фото: instagram.com/onukaofficial

Дивіться також:

“Океан Ельзи” представив оновлену версію пісні “Я їду додому” (ВІДЕО)

Найсильніша любов: Jerry Heil і солісти ансамблю ЗСУ M-Force записали пронизливу “Колискову” (ВІДЕО)

Закохані бойовий медик і волонтерка стали головними героями кліпу гурту “Фіолет” (ВІДЕО)