“Океан Ельзи” представив оновлену версію пісні “Я їду додому” (ВІДЕО)

Легендарний український рок-гурт “Океан Ельзи” здивував і потішив прихильників. Сьогодні він представив особливу прем’єру – нова версію пісні “Я їду додому” і відео до неї.

Цей трек було створено 15 років тому – та зараз він звучить зовсім інакше: чуттєво, з болем, але з надією, з непохитною вірою в наш дім-Україну!

“За останні роки багато звичних слів набули нових сенсів: турнікет, бавовна, пташка, мопед, банка, тривога… І ніби звичайна фраза «я їду додому» перетворилась на найбільше бажання, мантру, молитву для мільйонів українців”, – пояснюють музиканти.

“Музична робота є присвятою і щирою вдячністю українським саперам”, – кажуть музиканти. І це логічно, адже нову версію «Я їду додому» та відео до неї випустили в межах кампанії по розмінуванню деокупованих територій України «Нам тут жити». Мета – збір на обладнання і транспорт для 146 саперних груп ЗСУ для розмінування нашої країни.

Артисти одразу подають гарний приклад: “Ми, Океан Ельзи, підтримуємо кампанію “Нам тут жити” і переказуємо від себе 500 000 грн. А також кошти від монетизації пісні і відео на музичних платформах будуть долучені до збору”.

“Дивіться відео, поширюйте, обов’язково коментуйте на YouTube. Більше переглядів – більше допомоги саперам ЗСУ”, – закликає “Океан Ельзи”.

Фото: instagram.com/okeanelzy_official

Дивіться також:

Святославу Вакарчуку 58 років: найкращі гіти, які змінили його життя

Гурт “Океан Ельзи” святкує 28-ліття: раритетні фото

Про любов і розлуку: “Океан Ельзи” і KOLA записали дует “Коли ми двоє” (ВІДЕО)

“Океан Ельзи” записав нову пісню: потужний кліп із хроніками з Донбасу (ВІДЕО)