Віра Кекелія та Роман Дуда розсекретили стать майбутньої дитини

Зіркова сімейна пара – ведуча проєкту «ЖВЛ», зірка «Жіночого Кварталу» та співачка Віра Кекелія разом із чоловіком, музикантом Романом Дудою —  доєдналася до ефіру «Сніданку з 1+1». Днями Віра ошелешила глядачів звісткою про другу вагітність. Сімейна пара вже виховує сина Івана, який з’явився на світ у 2020 році.

Про те, що у них буде друга дитина, вони дізналися до повномасштабного вторгнення, проте в той період вже багато про це говорили. Ведуча зізналась: до кінця не вірила, що це станеться, а ось Роман відчував можливі події, які зараз відбуваються в Україні.

«Він мені заздалегідь сказав: «Віра, це відбудеться». Я не вірила, що у сучасному світі може відбуватись такий жах. Але найголовніше та найцінніше для мене зараз це нове життя і авжеж мене нічого не може злякати, аби це нове життя з’явилось на світ. Війна застала нас у Києві, ми виїхали на захід України. І в мене більше був страх дороги, те, що я при надії, а багато часу треба провести у машині, не знаючи, що на нас чекає», — поділилася Кекелія.

віра кекелія чоловік діти роман дуда вагітна друга дитинавіра кекелія чоловік діти роман дуда вагітна друга дитина

На питання ведучих про стать майбутньої дитини пара зізналася, що чекає на хлопчика, який, за прогнозом лікарів, з’явиться на світ у серпні.

Щодо імені другого сина, то поки молода родина обирає імена, але визначатися не поспішає.

«Ні, ім’я ще не обрали. Ми домовились, як і з Іваном – ми побачимо дитину і тоді назвемо. Маємо на думці декілька імен, проте оберемо, коли вже побачимо та познайомимось», — прокоментувало подружжя.

віра кекелія чоловік діти роман дуда вагітна друга дитинавіра кекелія чоловік діти роман дуда вагітна друга дитина

Нагадаємо, що Віра Кекелія та Роман Дуда познайомились на вокальному шоу «Голос країни», де разом були учасниками команди Сергія Бабкіна. 17 жовтня 2017 року пара одружилась.

Фото: instagram.com/kekeliavera

Дивіться також:

Фіналістка «Супермоделі по-українськи» Вікторія Маремуха вагітна первістком (ФОТО)

Донька Олександра Зінченка вперше прийшла на матч до тата: зворушливі фото

Ольга Фреймут показала підрослого сина в його день народження: рідкісне фото