Замість подарунків: MELOVIN у свій день народження оголосив збір для військових

Сьогодні, 11 квітня, день народження відзначає співак MELOVIN. Йому виповнилося 26 років. І вже другий рік його особисте свято спаплюжене повномасштабним вторгненням.

Та артист знає, як дати цьому раду – понад рік він бере участь у благодійних концертах, закриває збори для військових, а свої потужні соцмережі перетворив на платформу висвітлення війни в Україні та нашої історії. Тож на день народження в якості привітання MELOVIN просить взяти участь у його благодійному зборі. Найбільшому донатору дістанеться незвичайний артфакт.

“Кілька місяців тому за нашу роботу, військові подарували мені цю ракету. Вона прилетіла по наші душі. Тільки уявіть, скільки би тоді смертей було на її рахунку? Але ні! Пощастило! – НЕ розірвалась.

melovin меловін день народження благодійність

Нині ця ракета безпечна. І щаслива, хоч і російська. Але тепер вона допоможе двом підрозділам сміливих людей. 112 бригаді (батальйон попросили не називати). І 24 ОШБ “Айдару”. Першим треба гроші на авто, другим – новий дрон. Це нечужі мені люди.

Я хочу перетворити цю поганську ракету на добру справу. Вірю, що це можливо. Отже, ракета. Хочете її собі? Кидайте ДОНАТ на карту: 5169 3600 0449 2819. Все зібране, до копійки, поїде на фронт. А переможцю, який закинув найбільший донат, передам ракету особисто”.

Фото: архів

Дивіться також:

MELOVIN впервые рассказал о тайном романе с парнем

Андрій Федінчик повернувся до Наталки Денисенко і сина з фронту: емоційні фото

Міша Крупін продав улюблену гітару, аби купити пікап для ЗСУ