Заручена: легкоатлетка Ярослава Магучіх вперше розкрила деталі особистого життя

Чемпіонка світу зі стрибків у висоту 2023 року, прославлена українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виходить заміж. Про це вона вперше розповіла на шоу Жені Яновича «20:23», де поділилась історією, як коханий робив їй пропозицію

Ярослава – не з тих, хто любить хизуватися особистим життям на публіку. Проте цього разу була відвертою. “У мене вже є обручка! Моє серце зайняте, – повідомила 22-річна Магучіх. – Найцікавіше, що про обручку я знала”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Yaroslava Mahuchikh (@rosya_dp)

 У їхньої пари все вийшло легко і невимушено. “Перед цим ми були в Америці. Він хотів, аби все підійшло. Він сказав: «У мене є пропозиція, від якої ти не маєш права відмовитись». Повів мене до ювелірки і сказав: «Вибирай». Після вибору я віддала йому обручку зі словами: «Тримай, я чекаю пропозицію», – зі сміхом згадує Ярослава. – Все сталось, коли ми повернулись в Україну. Батьки нас зустріли, тож ми сиділи всі разом, коли сталась пропозиція. Його мама, до речі, є моєю тренеркою”.

Імені нареченого Ярослава не розкриває. Але каже, що він теж український спортсмен – займається бігом на 110 метрів з бар’єрами. Наразі пара не думає про весілля, бо готується до ще однієї важливої події у їхньому житті.

“Весілля буде після Олімпійських ігор-2024”, – з усмішкою розповідає Магучіх.

Нагадаємо, нещодавно Ярослава Магучіх, а також її колеги, спортсменки-чемпіонки Еліна Світоліна та Ольга Харлан, стали героїнями обкладинок осіннього числа українського Vogue.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vogue UA (@vogue_ukraine)

Фото: instagram.com/rosya_dp

Дивіться також:

Моменти тріумфу Лілії Подкопаєвої: 7 архівних фото

Що Ольга Харлан сказала росіянці на турнірі з фехтування: інтерв’ю спортсменки

Оксана Баюл: як незалежна Україна 29 років тому здобула перше золото на Олімпіаді