Актор Венсан Кассель показав рідкісну світлину з приватного родинного фотоальбому. На ньому він, ще зовсім юний, зазнімкований зі своїм батьком, гарним чоловіком і також кінозіркою – Жан-П’єром Касселем.

Справжнє прізвище батька і сина Касселів – Крошон. Жан-П’єр взяв сценічний псевдонім. А коли пізніше син теж долучився до акторської професії, успадкував його.

Світлиною Венсан поділився в своєму інстаграмі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений VEENTZ (@vincentcassel)

Жан-П’єр Кассель був справжньою французькою кінозіркою і танцюристом. Знімався в комедіях та танцювальних фільмах, багато грав на сцені. Іронічно, що Венсан пішов його шляхом – довгі роки батьки і син не надто ладнали. 

Мати Венсана – теж яскрава жінка: Сабін Літік-Кассель була журналісткою, підробляла моделлю і була справжньою бунтаркою в дусі 60-х, материнство давалося їй нелегко. Втім, раннє дитинство Венсана було цілком безхмарним. Але на долю цих творчих цікавих і закоханих людей випало випробування: їхній другий син помер немовлям. І навіть народження третього, Матіаса, ситуацію не врятувало.

венсан кассель родина діти батьки батько мати
Батько Жан-П’єр, мати Сабін, Венсан і його молодший брат Матіас, 1970 рік

Коли Венсану виповнилося тринадцять, батьки розлучилися. Сабін поїхала у Нью-Йорк, де працювала в журналі Elle. Венсан часто їздив до неї і по-справжньому полюбив вільнодумну Америку. А Франція з її традиційністю, культом їжі і елегантністю а також батько, вишуканий денді, якого обожнювали жінки, неймовірно бісили.

венсан кассель родина діти батьки батько мати
Батько Жан-П’єр, мати Сабін, Венсан і його молодший брат Маттьє, 1975 рік

У його 16 років бунтівника Венсана встигли вигнати з двох престижних ліцеїв. З третього, католицького, він втік сам, назавжди ставши атеїстом. Навколо нього було багато дівчат і багато наркотиків. Дівчата робили аборти. Друзі вмирали від передозування. Батько мав серйозний намір здати сина в реабілітаційну клініку.

Та після довгих напружених дискусій вони порозумілися. Кассель-молодший переконав батька, що зупиниться. Він вступив до циркового училища, почав багато займалися балетом, акробатикою, вчилися жонглювати, ходити канатом, їздити на конях і виконувати каскадерські трюки.

Проте навіть тоді про акторство не мріяв – бачив себе клоуном. Першою виставою Венсана Касселя була вигадана, зрежисована і зіграна ним буффонада. Батько підтримав сина – прийшов на виставу і хвалив його талант. Та тільки в кіно Венсан знайшов своє покликання, справжніх друзів – а потім і кохання з Монікою Беллуччі.

Венсан Кассель не раз визнавав, що довгі роки боровся з батьком — як буквально, так і його рисам у собі. Але що старшим він стає, то більше на нього схожий – принаймні, зовні.

венсан кассель родина діти батьки батько мати
Актори Венсан і Жан-П’єр Кассель, 2004 рік

Тато і син Касселі мали зіграти разом у картині «Ворог держави № 1» – теж батька та сина. Але напередодні початку знімань Жан-П’єр захворів на онкологію. І в 2007 році його не стало.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Венсан Кассель пройшовся подіумом на паризькому Тижні моди: фото

Венсан Кассель і Тіна Кунакі: історія кохання

Дева Кассель вражає чуттєвою красою у трейлері свого першого фільму (ВІДЕО)