Дева Кассель вражає чуттєвою красою у трейлері свого першого фільму (ВІДЕО)

Донька Моніки Беллуччі і Венсана Касселя, 18-річна Дева Кассель, зіграла свою першу роль у кіно. І зробила це просто блискуче – у першому трейлері картини “Прекрасне літо” (La Bella Estate) від неї неможливо відвести очей.

Картину режисерки Лаури Лукетті виробництва Kino Produzioni спільно з Rai Cinema та 9.99 Films, представлено на кінофестивалі в Локарно. “Прекрасне літо” – кіноадаптація роману Чезаре Павезе, яка переносить глядача у Турин 1938 року. В центрі сюжеті – юна Джинія, яка переїздить із села в місто, хоче знайти себе і закохатися. Вона знайомиться із молодим художником, а в його компанії знайомиться зі старшою за себе Амелією, палкою, прегарною, ні на кого не схожою і бунтівною. Саме Амелію і втілила на екрані Дева Кассель.

Фільм “Прекрасне літо” – про почуття, дорослішання і тілесність. Попри те що події відбуваються ледь не сто років тому, історія Джинії співзвучна історіям сучасних молодих дівчат в той особливий момент, коли вони усвідомлюють себе дорослими і вчаться робити вибір.

Оскільки за сюжетом Амелія натурниця і позує художникам, Дева дуже добре підійшла на цю роль, бо як модель знає, що означає бути в центрі уваги.

Крім Деви, в картині зіграли молоді актори Їве Яра Віанелло та Ніколя Маупас. Обоє вважаються висхідними зірками європейського кіно і вже мають за плечима по кілька проєктів. Тоді як Дева є дебютанткою.

Втім, на одному фільмі її кар’єра явно не зупиниться. Бо, як повідомлялося раніше, Netflix розпочав знімання мінісеріалу “Леопард за мотивами роману Джузеппе Томазі ді Лампедузи, римейку картини Лукіно Вісконті 1963 року, в якій зіграли Ален Делон і Клаудія Кардінале. Роль, зіграна колись Клаудією, і втілить Дева.

Фото: instagram.com/kinoproduzioni

Дивіться також:

Дева Кассель в прозорому вбранні демонструє фігуру в новій фотосесії

“Люблю його”: Моніка Беллуччі вперше розповіла про роман із Тімом Бертоном

Венсан Кассель і Тіна Кунакі: історія кохання