20 років тому: Ігор Кондратюк показав архівні фото на честь ювілею проєкту “Шанс”

Сьогодні один зі знакових проєктів початку нульових на українському телебаченні, “Шанс”, святкував би ювілей. Рівно 20 років тому на екрани вийшов його перший епізод.

З цієї нагоди продюсер та ідейний натхненник шоу Ігор Кондратюк поділився ностальгійними спогадами та архівними світлинами – із веселою парою ведучих Андрієм Кузьменком Скрябіним та Наталею Могилевською.

“Сьогодні, 20 років тому, 28 вересня 2003 року, о 19:00 Україна подивилась першу програму телепроекту “Шанс”. У 2003-2007 роках вона виходила на “Інтері”, в 2007-2008 – на 1+1. Неначе вчора було… Хоча ні, таки вже – позавчора”, – пише Кондратюк.

У десятках коментарів – спогади про улюблених героїв, емоції – від вдячності до вигуків “Боже, яке я вже старе!”. Прокоментувала і одна з учасниць “Шансу” Юліана Потоцька: “Я радію, що у мене була така можливість бути учасницею “Караоке на на майдані” та “Шанс” 2006 року, спілкуватися з Андрієм Кузьменко та вами, шановний пане Ігоре!Дякую за ті хороші часи!Не вистачає зараз таких передач”.

Телепроєкт “Шанс” – це оригінальний український формат, логічне продовження “Караоке на Майдані”. Переможець “Караоке” сідав у лімузин і рушав по свій щасливий шанс: протягом дня з ним працювали найкращі стилісти, візажисти, дизайнери, хореографи та тренери – запальна парочка Кузьма і Могилевська. З другого сезону переможців було двоє – тренери готували своїх “гравців” окремо і змагалися.

“Шанс” запалив зірки і дав засвітитись Наді Дорофєєвій, Віталію Козловському, Павлу Табакову, Дмитру Каднаю, Олександру Воєвуцькому, Наталії Валевській, Девіду Аксельроду (тоді він виступав під ім’ям Володимир Ткаченко).

На “Шансі” народився Quest Pistols – з шоу-балету Quest, який в якості хореаографів та танцюристів брав участь у підготовці номерів учасників “Шансу”. Це був першоквітневий жанр – на 1 квітня 2007 року вони заспівали як музичний колектив “Дні Гламуру, згоріли” – і таким чином у підсумку стали ледь не найуспішнішим проєктом “Шансу”.

Фото: facebook.com/kondratjukigor, instagram.com/kondratiuk_official

Дивіться також:

8 років без Андрія Кузьменка “Скрябіна”: зірки діляться спогадами і фото

Ігор Кондратюк зібрав кошти на автівку для військової частини учасниці “Х-Фактора” (ФОТО)

Шевченко звучить по-новому: переможець «Шансу» і «Голосу країни» Tabakov представив пісню «Борітеся – поборете!»