Alyosha і Vlad Darwin випустили нову роботу в дуеті – сингл “Причастя” та яскравий пристрасний кліп на нього.

Останні роки для українців пов’язані з бажанням помсти, почуттям провини, роз’єднаністю родин, з болем від беззаконня, зрад та депресії — цілющою відповіддю на ці виклики може бути тільки любов, впевнені артисти.

Alyosha Vlad Darwin влад дарвін альоша олена тополя причастя
Alyosha і Vlad Darwin у кліпі “Причастя”
Alyosha Vlad Darwin влад дарвін альоша олена тополя причастя
Влад Дарвін у кліпі “Причастя”

“Єдиним рятівним почуттям для змучених війною родин залишається спрага істинної любові — причастя життя, що дарує прощення та очищення душам мільйонів людей. Саме ці меседжі я закладав у пісню, коли її писав, коли думав про Олену”,  розказав про ідею пісні автор та композитор Vlad Darwin.

Вперше дует виконав пісню «Причастя» на сцені музичної премії Muzvar Awards 2023. Провокативна танцювальна і водночас лірична композиція «Причастя» має вінтажне звучання італійського диско 80-х років з елементами госпелу. Це остання пісня, яка публікується дуетом із тринадцятирічною історією — Alyosha & Vlad Darwin і водночас перша пісня, яку Олена записала після свого повернення в Україну з США.

Alyosha Vlad Darwin влад дарвін альоша олена тополя причастя
Влад Дарвін на сцені Muzvar Awards 2023

“Цією піснею Влад потрапив в саму гарячу точку моїх емоцій на той момент, та і на зараз теж. Через пісню він дав можливість висловитися так, як ти хотів би, але не можеш це зробити в звичайному житті, – підтверджує Олена. – Я впевнена, мільйони українців чітко відчують і зрозуміють сенс. Дуже прагну, щоб ця пісня знайшла своє місце в плейлистах усіх, хто цінує справжнє кохання!”.

Alyosha Vlad Darwin влад дарвін альоша олена тополя причастя
Олена Тополя – Alyosha- у кліпі “Причастя”

До речі, нещодавно у своїх соцмережах Alyosha, вона ж Олена Тополя, заявила про бажання змінити свій псевдонім. Чи буде співачка виступати під своїм справжнім ім’ям — поки що остаточно невідомо.

Фото: Master Management 360

Дивіться також:

Макс Барських випустив перший україномовний альбом

ROXOLANA переспівала легендарний гіт співачки Русі (ВІДЕО)

Невпізнавана Оля Полякова представила символічний кліп на пісню “У твоїх обіймах” (ФОТО)