Невпізнавана Оля Полякова представила символічний кліп на пісню “У твоїх обіймах” (ФОТО)

Мінімалістичний і драматичний кліп, ніжна Оля Полякова – такою співачку і її нову пісню побачив режисер Алан Бадоєв. У новому кліпі на трек “У твоїх обіймах” багато символізму і почуттів.

“Для багатьох українських жінок постіль перетворилась на нескінченну пустелю…” – написав Алан Бадоєв у своєму інстаграмі, анонсуючи вихід цієї роботи. На початку кліпу глядач бачить тендітну Полякову на безмежному ліжку, яке за кілька секунд поглинає вирва. Героїня співачки, не жаліючи сил, намагається вибратися з пастки, і коли їй це нарешті вдається, йде шукати свого коханого чоловіка на полі бою.

Порожнє ліжко в кліпі є алегорією на самотність української жінки, яку з чоловіком розлучила війна. Історія покликана надихнути не тільки українок, які чекають своїх чоловіків з війни, але й самих військових, які завжди мають пам’ятати, що без них життя коханих людей перетворюється на пустелю.

“Історія про сновидіння української жінки народилася миттєво. Сьогодні багато хто чекає своїх чоловіків з фронту. Я переконаний, що уві сні вони зустрічаються з ними, шукають їх на полі бою, подумки стають ангелами-охоронцями своїх коханих. Я Олю одразу попередив, що це буде дуже складний кліп, як емоційно, так і фізично. Усе, що глядач бачить у кадрі, є абсолютно реальним”, – розповідає про роботу Бадоєв.

оля полякова кліп обійми у твоїх обіймах алан бадоєволя полякова кліп обійми у твоїх обіймах алан бадоєв

Знімання проходили влітку під Києвом. Спеціально для нової відеороботи режисерська команда викопала в полі велику вирву, як від влучання авіабомби. Не зважаючи на складні режисерські задачі, Полякова самостійно виконувала всі трюки в кадрі. Через що тіло артистки було вкрите порізами та синцями. Але в результаті робота вражає своєю реалістичністю та не залишає нікого байдужим.

оля полякова кліп обійми у твоїх обіймах алан бадоєволя полякова кліп обійми у твоїх обіймах алан бадоєволя полякова кліп обійми у твоїх обіймах алан бадоєв

Фото: надані Secret Service

Дивіться також:

Оля Полякова зняла 12-річну Яну Степаненко, яка втратила ноги через обстріл, у кліпі “Пташка” (ВІДЕО)

Михайло Діанов підтримав проєкт Олі Полякової “Дитинство без війни” і задонатив 400 тисяч гривень

“Верше, мій верше”: Джамала записала версію знаменитої лемківської пісні

Макс Барських випустив перший україномовний альбом