Любов не знає перепон: Сергій Жадан і Христина Соловій випустили кліп про кохання “Серце” (ВІДЕО)

Гурт “Жадан і Собаки” із фронтменом Сергієм Жаданом та співачка Христина Соловій випустила нову спільну роботу. Пісню і кліп під назвою “Серце” вони називають “маніфестом любові  до світу, яка проростає з чесності та розуміння його недоліків і вад”.

У кадрі – вулиці Львова та пишні інтер’єри церкви Святого Андрія Первозванного. Христина, мов барокова діва, сидить у цих інтер’єрах на троні, і на грудях у неї палає кольє-серце. “Саме тому у відео виникає відчуття краси, яка існує понад часом та людьми”, – кажуть артисти.

“Це відверта і зрозуміла історія кохання двох людей, за якою ховаються відданість і сміливість, – говорять про роботу Христина та Сергій. – Так само, як і справжнє кохання, що долає будь-які перепони та упередження. Слухайте «Серце» на усіх стримінгових платформах і пам’ятайте, що поруч із любов’ю ніколи не може стояти каяття”.

Сильний текст пісні прихильники артистів в соцмережах вже розібрали на цитати: “Торкатися життя, немов жіночих животів”, “любов не знає жодних перепон”.

Це друга спільна відеоробота Жадана і Соловій – торік у грудні вийшов кліп “Молодість”, де Жадан зіграв коханця героїні Соловій. Чутки про реальний роман артистів, яки зародилися тоді – надто вже пристрасним і правдивим був їхній поцілунок у кадрі, – посилилися влітку, коли пару, схожу на співаків, бачили разом у місті: на прогулянці вони трималися за руки – достоту як у кінці кліпу “Серце”.

Фото: кадр із відео facebook.com/khrystyna.soloviy

Дивіться також:

Любов врятує від зла: Христина Соловій представила казковий кліп на саундтрек до “Мавка. Лісова пісня”

Тим, хто тримає світло: херсонські енергетики знялися в драматичному кліпі The Hardkiss (ВІДЕО)

Сік землі: Тоня Матвієнко присвятила пісню мамі (ВІДЕО)